Epic Games zatrudnia starszego projektanta — zespół kreatywny Fortnite w Cary, Karolina Północna, Stany Zjednoczone


CO SPRAWIA, ŻE JESTEŚMY EPIC?

U podstaw sukcesu firmy Epic leżą utalentowani, pełni pasji ludzie. Firma Epic szczyci się tworzeniem sprzyjającego współpracy, przyjaznego i kreatywnego środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o tworzenie nagradzanych gier, czy tworzenie technologii silnika, która umożliwia innym tworzenie oszałamiających wizualnie, interaktywnych doświadczeń, zawsze wprowadzamy innowacje.

Bycie Epic oznacza bycie częścią zespołu, który nieustannie stara się postępować właściwie przez naszą społeczność i użytkowników. Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby podnieść poprzeczkę rozwoju silnika i gier.

Co zrobisz

Stworzyłeś gry i przykładowe gry jako podstawę swojej kariery. Możesz tworzyć scenariusze, tworzyć zasoby, łączyć wszystkie elementy, aby stworzyć prototyp i przekazać wizję. Zrobiłeś to, aby pomóc w wyznaczeniu kierunku zarówno za pomocą narzędzi, jak i gier. W tej roli będziesz pomagać w projektowaniu i informowaniu o rozwoju narzędzi dla Metaverse. Od twórców w grze po programistów AAA, zapewnisz użytkownikom możliwość wniesienia wkładu za pomocą dowolnego narzędzia i możliwości, jakie mają. Zbierzesz opinie i będziesz otwarty na testowanie swoich założeń dotyczących projektu produktu, współpracując z inżynierią, projektowaniem, grafiką i społecznością przy opracowywaniu nowej generacji narzędzi do tworzenia gier.

W tej roli będziesz

 • Rozwiń głębokie zrozumienie, w jaki sposób narzędzia w grze i edytorze będą wykorzystywane do tworzenia doświadczeń
 • Współpracuj z zespołem inżynierów, aby projektować, wdrażać i weryfikować narzędzia i rozwiązania w celu tworzenia doświadczeń zarówno w grze, jak i edytorze.
 • Korzystaj z narzędzi do robienia doświadczeń
 • Zaprojektuj i zaimplementuj narzędzia
 • Współpracuj z zarządzaniem produktami, publikowaniem, relacjami z programistami i społecznością, aby zebrać i rozważyć nowe funkcje do opracowania.
 • Współpracuj ze społecznością i zespołami ds. relacji deweloperów wraz ze społecznością, aby bezpośrednio usłyszeć, w jaki sposób używane są narzędzia i co możemy zrobić, aby je ulepszyć.
 • Współpracuj z zespołami wydawniczymi i partnerskimi, aby zrozumieć i wspierać ich wysiłki.

Czego szukamy

 • 10 lat doświadczenia w grach lub narzędziach do tworzenia gier z naciskiem na wdrażanie interaktywnych doświadczeń.
 • Doświadczenie w tworzeniu narzędzi do edycji gier i/lub narzędzi do tworzenia gier, takich jak Unreal Editor, Unity lub wewnętrzne narzędzia do tworzenia gier.
 • Możliwość oceny systemów i funkcji z perspektywy użytkownika końcowego.

Miło mieć umiejętności

 • Doświadczenie z oprogramowaniem jako usługą (SAAS).
 • Doświadczenie z wieloma językami skryptowymi, wizualnymi i tekstowymi.
 • Doświadczenie w pracy z różnymi dyscyplinami.
 • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia.
 • Umiejętność osiągania konsensusu z mądrymi, rozważnymi ludźmi.
 • Silne umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.

Epicka praca + epickie korzyści = epickie życieNaszą intencją jest objęcie wszystkich rzeczy, które są niezbędne z medycznego punktu widzenia i poprawa jakości życia. Płacimy 100% składek zarówno dla Ciebie, jak i osób pozostających na Twoim utrzymaniu. Oferujemy ubezpieczenie medyczne, dentystyczne, Vision HRA, długoterminową niepełnosprawność, AD&D i ubezpieczenie na życie, 401k oraz dzielenie się zyskami.

Wszyscy pracownicy firmy Epic codziennie korzystają z bezpłatnych napojów, przekąsek i lunchów – a my oferujemy mnóstwo corocznych uroczystości dla pracowników i członków rodziny, aby okazać miłość naszym ludziom. Dodatkowo każdego roku świętujemy rodzinę Epic z przerwami płatnymi w całej firmie, hojnymi płatnymi urlopami i nagradzamy osoby za 7 lat pracy płatnym urlopem naukowym – uważamy, że nasi ludzie są niesamowici!

O nas

Epic Games działa w 12 krajach z 32 studiami i ponad 1800 pracownikami na całym świecie. Od ponad 25 lat tworzymy nagradzane gry i technologię silnika, która umożliwia innym tworzenie oszałamiających wizualnie gier i treści 3D, które ożywiają środowiska jak nigdy dotąd. Wielokrotnie nagradzana technologia Unreal Engine firmy Epic nie tylko zapewnia twórcom gier możliwość tworzenia wysokiej jakości, interaktywnych doświadczeń na PC, konsole, urządzenia mobilne i VR, ale jest także narzędziem wykorzystywanym przez twórców treści z różnych branż, takich jak media. oraz projektowanie rozrywkowe, motoryzacyjne i architektoniczne. Nieustannie budując naszą technologię silnika i rozwijając niezwykłe gry, staramy się budować zespoły światowej klasy talentów.

Podoba Ci się to, co słyszysz? Przyjdź, bądź częścią czegoś epickiego!

Epic Games głęboko ceni różnorodne zespoły i integracyjną kulturę pracy i jesteśmy dumni, że jesteśmy pracodawcą równych szans. Dowiedz się więcej o naszej Polityce równych szans zatrudnienia (EEO) tutaj.Source : https://www.linkedin.com/jobs/view/senior-designer-fortnite-creative-at-epic-games-2756881856