Epic Games ujawnia nowy zwiastun sezonu 2 rozdziału 4 Fortnite


Firma Epic Games ujawniła dziś zupełnie nowy zwiastun gry Fortnite Rozdział 4 Sezon 2: MEGA. Sezon 2, który rozpoczął się 10 marca 2023 r., wprowadza MEGA City do gry. Dzięki temu gracze będą mogli jeździć po grindowych szynach, podróżować po ulicach zupełnie nowymi pojazdami i odkrywać zupełnie nowy biom, który ma do zaoferowania aktualizacja.

Nowy sezon oferuje szereg nowych pojazdów, w tym dwuosobowy motocykl sportowy Victory Crown Rogue oraz Nitro Drifter, nowy czteroosobowy samochód. W grze pojawiają się również nowe bronie do walki wręcz i dystansowe, takie jak Kinetic Blade, Havoc Suppressed Assault Rifle, Havoc Pump Shotgun i Overclocked Pulse Rifle. Wśród innych dodatków do broni, największą cechą wyróżniającą nowe MEGA City jest nowa możliwość ślizgania się po szynach w całym mieście podczas strzelania do wrogów Nadbieg zachodu słońca styl.

Jak wspomniano wcześniej, MEGA city nie jest jedynym nowym dodatkiem do Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 jako aktualizacja zawiera całkowicie nowy biom, który pojawia się w wyraźnym kontraście do neonów MEGA City. Nowy biom oferuje bardziej feudalny obszar inspirowany Japonią, wypełniony jasnymi zielonymi i różowymi kolorami, aby zapewnić przerwę od opanowanego przez neony MEGA City. Dzięki temu nowemu biomowi w Battle Royale 24.00 przechwycono wiele elementów środowiskowych, w tym śnieżki, deski, wilki, wrony i żaby.

Jednak prawdopodobnie najważniejszą wiadomością dla graczy będą nowe skórki, które zostaną dodane do gry w trakcie sezonu. Rozdział 4 Sezon 2 wprowadza osiem nowych skórek, o których wiemy. Należą do nich Renzo The Destroyer, opisywany jako „główny niszczyciel galaktyki”. Do gry dołączają również inne skórki, takie jak Imani, Thunder, Mystica, Stray, Highwire i Mizuki. Skórką, z której większość ludzi prawdopodobnie będzie podekscytowana, jest jednak dodanie Erena Jaegera z Attack on Titan, którego można odblokować w przepustce bojowej gry.

Jeśli chodzi o wiadomości z rywalizacji, wiele broni nie będzie dostępnych na playlistach rywalizacji, w tym ciężki karabin snajperski, Heisted Exotics, Chug Cannon, Sniper Surplus Reality Augment i Chug Gunner Reality Augment. Poza tym Rogue Bike i Nitro Drifter nie są obecnie dostępne w konkurencyjnych listach odtwarzania. Wreszcie, wszystkie systemy operacyjne Windows poniżej Windows 10 nie będą już natywnie obsługiwane na PC, więc gracze będą musieli korzystać z systemu Windows 10 lub nowszego w przyszłości.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=641061c5e9eb46d598e34930154336d1&url=https%3A%2F%2Fgameranx.com%2Fupdates%2Fid%2F449355%2Farticle%2Fepic-games-reveals-new-fortnite-chapter-4-season-2-trailer%2F&c=2739168461358106362&mkt=fr-fr