Epic Games udostępni za darmo Marvel’s Midnight Suns

Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, dzięki której Epic stał się jednym z największych wydawców. Są najbardziej znani ze swoich doświadczeń w trybie Battle Royale, ale są także odpowiedzialni za silnik Unreal Engine i własny sklep z grami na PC. Na PC co tydzień oferują darmowe gry, a wyciek pokazuje, że wydawca Fortnite przygotowuje się do wydania darmowej gry o superbohaterach, którą fani Marvela z pewnością będą chcieli zdobyć przed wygaśnięciem umowy.

Wiele niespodzianek dla społeczności Fortnite

Jest wiele rzeczy, których społeczność Fortnite nie może się doczekać odkrycia przez resztę Rozdziału 5. Sezonu 3. Firma Epic musiała odpowiedzieć na film pokazujący, że niektóre pojazdy premium są uważane za „pay to win”, ale w mniej kontrowersyjnych przeciekach, wkrótce odbędzie się kolejne wielkie wydarzenie na żywo, a przecieki wskazują również na współpracę z Piratami z Karaibów w tym miesiącu.

Choć współpraca z Piratami z Karaibów jest ekscytująca, fani mogą w przyszłości spodziewać się kolejnych crossoverów z superbohaterami Marvela. Zderzenie Marvela z Fortnite stało się niemal normą, a Epic wkrótce zaoferuje użytkownikom komputerów PC bezpłatną grę Marvel.

Marvel’s Midnight Suns już wkrótce za darmo

Wydawca Fortnite, Epic Games, wypuści najnowszą niespodziankę z tajemniczą skrzynią 6 czerwca. To, co będzie zawierał prezent, pozostaje tajemnicą, ale wiarygodny przeciekacz Billbil_kun ujawnił za pośrednictwem Dealabs, że będzie to Marvel’s Midnight Suns.

Billbil_kun był dokładny w przypadku wszystkich tajemniczych wycieków ze skrzyń, ujawniając Dragon Age Inkwizycja, Farming Simulator 22 i Chivalry 2 przed oficjalnymi ogłoszeniami. Zakładając, że Billbil_kun po raz kolejny się myli, Marvel’s Midnight Suns będzie ostatnim tajemniczym prezentem.

Gra będzie dostępna od 6 czerwca o 8:00 czasu PT, 11:00 ET i 16:00 czasu BST, a trzeba będzie ją odebrać przed tą samą godziną 13 czerwca. Jeśli nie odbierzesz go w tym terminie, prezent przepadnie.

Chociaż ta gra okazała się komercyjną porażką, Marvel’s Midnight Suns zapewnia doskonałe wrażenia AAA od twórców znakomitego X-COM. To gra RPG, w której tworzysz własnego superbohatera i stykasz się z ikonami Marvela, takimi jak Iron Man, Doctor Strange, Spider-Man i Ghost Rider.

Źródło: www.videogamer.com