Epic Games przypadkowo przecieka kolejny duży crossover Fortnite


No cóż, przynajmniej to dobra wiadomość dla fanów Fortnite

Co jakiś czas programiści będą wprowadzać poprawki w niewydanej zawartości, aby nadchodząca aktualizacja przebiegała szybciej dla graczy. Czy Epic Games robi to, gdy przypadkowo ujawnia nazwy zestawów przedmiotów za pomocą kodu gry? Trudno powiedzieć, kolejna aktualizacja Fortnite jeszcze się nie ukazała. Prawdę mówiąc, może istnieć wiele powodów, dla których te pozycje zostały zatytułowane… czekaj, „TARCZA?” …no dobra, nieważne, to całkiem jasne.

Po raz pierwszy zauważone przez praktycznie każde renomowane źródło przecieków Fortnite, wiadomości zaczęły się rozprzestrzeniać w zwykły sposób. Mamy posty w mediach społecznościowych, spekulacje fanów, prace. Biorąc pod uwagę, że własność Disneya, taka jak „SHIELD”, nie jest po prostu czymś, co można rzucić na dowolny stary przedmiot, trudno ich za to winić.

A jakby tego było mało, czas tego przecieku sprawia, że ​​wszystko jest o wiele bardziej prawdopodobne. „Hawkeye”, program Marvela z pewnymi… bliskimi powiązaniami z SHIELD, właśnie pojawił się na Disney+ nie tak dawno temu. Promocja krzyżowa to główna część wydarzeń Fortnite, więc wszystko po prostu się łączy.

Comickbook.com spekuluje, że prawdopodobnie zobaczymy kilka skórek głównych bohaterów serialu, oprócz zestawu przedmiotów, o którym już wiemy. Kate Bishop i tytułowy „Hawkeye” są tutaj najbardziej prawdopodobnymi kandydatami, co bardzo ucieszyłoby fanów serialu.

To nie pierwszy raz, kiedy Fortnite połączył się z Marvelem. Thanos, Avengers i nie tylko znaleźli swoje miejsce w piaskownicy Battle Royale Fortnite. Jeśli istnieje coś takiego jak coś więcej niż promocja, to jest to promocja krzyżowa – więc nie jest niespodzianką, że Disney przychodzi po więcej. Jeśli historia ma coś do zaoferowania, powinno to być opłacalne przedsięwzięcie dla obu stron i prawdopodobnie będziemy ich więcej oglądać w przyszłości.

ŹRÓDŁO

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6984D04B95CF49FD83C33941BDF33783&url=https%3A%2F%2Fcogconnected.com%2F2021%2F11%2Fepic-games-accidentally-leaks-next-major-fortnite-crossover%2F&c=5083841284917641782&mkt=fr-fr