Epic Games prowadzi rekrutację w Vancouver: aplikuj już teraz!

Chcesz dalej dobrze się bawić w nowym sezonie Fortnite? Co byś powiedział, gdybyśmy powiedzieli Ci, że firma-matka Twojej ulubionej gry wideo prowadzi obecnie rekrutację w Vancouver? Epic Games pragnie pozyskać talenty i ekspertów do swojego zespołu na Zachodnim Wybrzeżu. Oto, co musisz wiedzieć.

Możliwości kariery w Epic Games w Vancouver

Epic Games od ponad 25 lat tworzy nagradzane gry i technologie silnikowe. Znajdziesz je na PC, konsoli, telefonie komórkowym i w wirtualnej rzeczywistości, a jedną z najpopularniejszych gier jest Fortnite.

Jeśli zauważyłeś rosnącą popularność Fortnite na przestrzeni lat, a także wprowadzenie nowych trybów gry dla fanów, takich jak LEGO i Rocket Racing, zapotrzebowanie na utrzymanie gry w najlepszym wydaniu jest najwyższe.

W związku z tym dział Fortnite stara się zwiększyć liczbę pracowników w całej Kanadzie, zarówno w swoich biurach w Montrealu, jak i Vancouver.

Jednak w Vancouver Epic Games ma obecnie 30 wolnych stanowisk, w tym 10 w zespole Fortnite.

Korzyści z pracy w Epic Games

Co oferuje Epic? Obejmują 100% świadczeń dla pracowników i osób na ich utrzymaniu, w tym ubezpieczenie uzupełniające medyczne, stomatologiczne, okulistyczne, od chorób krytycznych, telemedycynę, ubezpieczenie na życie i następstw nieszczęśliwych wypadków, długoterminowe ubezpieczenie rentowe.

Oprócz programu pomocy pracownikom prowadzą także program dobrego samopoczucia psychicznego w ramach Modern Health, który zapewnia bezpłatną terapię i coaching pracownikom i osobom na ich utrzymaniu.

Wtedy nie tylko pracowałbyś z zespołem swoich marzeń, ale także czerpałbyś korzyści z tych wspaniałych korzyści.

Więc na co czekasz? Odśwież swoje CV i aplikuj!

Źródło: curiocity.com