Eminem przejmuje Fortnite Radio w grze | Eminem.Pro


Gracze informują, że w ten weekend Fortnite Icon Radio odtwarza wyłącznie muzykę Eminema. Czy może to być zwiastun czegoś więcej?

Od „Godzilla” do „Survival”, 12-ścieżkowa playlista zawiera utwory z drugiej kompilacji największych przebojów Em, „Curtain Call 2”.

Fani wyczuwają zbliżającą się współpracę. Jako potencjalny projekt najczęściej wymieniana jest skóra Slim Shady. Ale jest inna opcja. Fortnite to gigantyczna platforma zamieszkana przez miliony użytkowników, która od niedawna odkrywa nowe możliwości dostarczania wirtualnej rozrywki. Muzyczne show stały się stałym elementem Fortnite, od kameralnych serii koncertów dla artystów z całego świata po ogromne ekstrawagancje gwiazd takich jak Travis Scott i Marshmello. Co jeśli?… Co jeśli Marshall patrzy w ten sposób?

W ciągu ostatnich kilku lat wydał więcej animowanych teledysków niż tradycyjne teledyski, a utrzymujący się niepokój pandemii COVID-19 wciąż może pokrzyżować jego plany koncertowe. Czy myślisz, że zobaczymy Em w grze wcześniej niż na scenie?

Źródło : https://eminem.news/fortnite-radio.html