Ekskluzywna skórka oferowana abonentom PlayStation Plus w rozdziale 5 Fortnite

Abonenci PlayStation Plus i fani Fortnite będą mieli w tym tygodniu miłą niespodziankę dzięki Epic Games. W rzeczywistości oferują abonentom usługi Sony ekskluzywną skórkę o nazwie Lina Scorch.

Ekskluzywna skórka dla abonentów PlayStation Plus

Ta nowa postać, Lina Scorch, tak naprawdę nie pasuje do tematu drugiego sezonu Fortnite, rozdziału 5, skupiającego się na bogach Olimpu. Skórka będzie zawarta w pakiecie Blazin’ Wheels, który zawiera również wersję LEGO i akcesorium do plecaka.

Pomimo tego, że skórkę można zdobyć jedynie poprzez PlayStation, po dodaniu do naszego konta będziemy mogli z niej korzystać na innych platformach. Oznacza to, że z Liną Scorch będziemy mogli grać na PlayStation, a także na PC, Xboksie, Nintendo Switch czy Androidzie.

Problemy techniczne w Fortnite

Kilka dni temu firma Epic Games napotkała kilka nieoczekiwanych problemów technicznych, które ostatecznie opóźniły rozpoczęcie Sezonu 2. Zazwyczaj prace konserwacyjne wymagane do uruchomienia sezonu trwają maksymalnie kilka godzin. W tym przypadku łącznie przekroczyło to 12 godzin. To opóźnienie było tak duże, że stało się najdłużej opóźnioną premierą sezonu w historii Fortnite.

Nowy sezon Fortnite koncentruje się na mitologii greckiej i będziemy mieli skórki takich bogów jak między innymi Afrodyta, Hades czy Zeus.

Artysta zawodowy i miłośnik technologii. Zawsze lubiłem majsterkować przy wszelkiego rodzaju gadżetach.

Źródło: en.softonic.com