Edytor Unreal w Fortnite Creative został ogłoszony na przyszły tydzień i niemal natychmiast opóźniony


Unreal Editor to planowana aktualizacja trybu kreatywnego Fortnite. Mechanika ta będzie ostatecznie mile widzianym sposobem dla graczy na korzystanie z zaawansowanych narzędzi do tworzenia niestandardowych poziomów w trybie budowania gry; jednak firma Epic Games opóźniła aktualizację. Pierwotnie miał zostać wydany w styczniu, dodatek jest wycofywany, co oznacza, że ​​gracze czekający na użycie Unreal Engine będą trochę dłużej kręcić kciukami.

Epickie gry podzielił się wiadomością na Twitterze, gdzie dyrektor generalny i założyciel firmy, Tim Sweeney, włączył się, aby wspomnieć, że zespół planuje teraz wypuścić tę funkcję na marzec. Niestety, wiadomości nie są bardziej konkretne, co oznacza, że ​​fani będą musieli poczekać na więcej informacji. To powiedziawszy, może mieć sens to opóźnienie, aby popchnąć Unreal Editor do wydania wraz z Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 11 marca.

Długo oczekiwany Edytor Unreal pozwoli graczom na wykorzystanie silnika do tworzenia własnych rodzajów gier i map w Fortnite. Mówiąc dokładniej, edytor zapewni graczom dostęp do tworzenia „zaawansowanych doświadczeń” w trybie budowania. Oprogramowanie do tworzenia gier, znane również jako Creative 2.0, zmieni tryb Fortnite Creative, umożliwiając graczom edycję za pomocą Unreal Engine 5.1.

Tryb kreatywny Fortnite oferuje graczom wiele sposobów tworzenia własnych, unikalnych map i trybów gry. Narzędzie jest częścią gry Battle Royale od 2018 roku. Od tego czasu Epic Games stara się zaktualizować typ gry, dodając Unreal Editor.

Sam Fornite faktycznie otrzymał aktualizację do Unreal Engine 5.1 wraz z aktualizacją rozdziału 4, która spadła w grudniu. Oprócz tej aktualizacji gracze mają wiele do zrobienia, czekając na przejście Unreal Engine 5 do trybu kreatywnego. Obejmuje to wszystko, od przebierania się za Isaaca Clarke’a z Dead Space po wskakiwanie do autobusu bojowego wraz z Kidem Laroi.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d09b3586204fe3924af115f8ac3b67&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Ffortnite-creatives-unreal-editor-was-announced-for-next-week-and-almost-immediately-delayed&c=3405966070440583115&mkt=fr-fr