Dźwięk TikTok Jiggle Jiggle może trafić do Fortnite w przyszłym sezonie


Przecieki ujawniły niewydaną emotkę Jiggle Jiggle (zdjęcie: YouTube)

Najnowszy środek sezonu Właśnie wystartowała aktualizacja Fortnite i pojawiły się już przecieki o tym, że słynny dźwięk TikTok stanie się emotką w przyszłym sezonie.

Fortnite jest znany z tego, że zawsze podchwytuje trendy i popularne piosenki, a Jiggle Jiggle Louisa Theroux, który stał się wirusowy na TikTok, ma wkrótce trafić do gry.

Konto na Twitterze FNBRIntel zauważyło nową emotkę Jiggle Jiggle w filmie, który nakręcili, aby zaprezentować nowe skórki i kosmetyki, które pojawiły się wraz z aktualizacją v21.50.

Krążyły pogłoski o crossoverze Destiny 2 i Fortnite, ponieważ dataminer znany jako Ginsor odkrył dowody w plikach gry.

W szczególności grafika promocyjna przedstawiająca trzy zestawy zbroi oparte na wybranych skórkach Fortnite: Black Knight, Drift i Omega, choć nic nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Na razie gracze mają do dyspozycji nową przepustkę bojową Vibin’, która zawiera wyczekiwane skórki Dartha Vadera i Indiany Jonesa oraz inne oryginalne postacie. Trwający 3 sezon Rozdziału 3 został po raz pierwszy uruchomiony w czerwcu i ma się zakończyć we wrześniu.

Jakie są nowe skórki i kosmetyki Fortnite?

Zgodnie z przewidywaniami wcześniejszych źródeł, najnowsza aktualizacja przyniosła nowy strój Rainbow Royale z innymi przedmiotami kosmetycznymi o tematyce tęczy, takimi jak spray Każde serce, kilof Kaleido-Crusher i plecak Skull G. Biv.

Dzięki nowej skórce Veroniki twórcy Epic Games rzucają również cień na tych, którzy twierdzą, że Fortnite to martwa gra, ponieważ jej koszulka zawiera to zdanie.

Gracze będą mogli również skompletować strój Veroniki, dodając plecak w kratkę i kosmetyki kilofa.

Epic Games nie skomentowało wycieku emotikonów Jiggle Jiggle, ale wywołało to wiele emocji na Twitterze, ponieważ zgodnie z jego opisem zostanie ono wydane w rozdziale 3. sezonu 4.

Fani spodziewają się, że to samo stanie się ze strojem z serialu DC, opartym na superbohaterce Dreamer z serii Supergirl, która ma również tag sezonu 4.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Fortnite, aby dać Goku broń w podobno crossoverze Dragon Ball Z

WIĘCEJ: Fortnite wciąż odtwarza piosenki Eminema, a fani myślą, że to koncert lub skin

WIĘCEJ: Skrzynka odbiorcza gier: Czy warto zagrać w Fortnite, prognozy Nintendo Switch 2 i miłość do Excite Truck

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów do skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630e572d0d924a2c87d31e4cd8ab01b5&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F08%2F30%2Ftiktok-sound-jiggle-jiggle-could-make-it-to-fortnite-next-season-17269906%2F&c=245960795865202575&mkt=fr-fr