Dzisiejsze przestoje Fortnite: Jak długo serwery Fortnite są wyłączone przed aktualizacją 18.10? | Gry | Zabawa


Aktualizacja Fortnite 18.10 rozpoczyna się dzisiaj i oczekuje się, że będzie to jedna z najważniejszych dotychczasowych łatek dla sezonu 8.

Epic Games ostrzegało przed zamknięciem serwerów, że dzisiejsza łatka będzie większa na niektórych platformach w ramach zwykłego ogłoszenia.

Oferując tylko wycinek informacji, jeśli chodzi o to, co zostanie uwzględnione, zespół wsparcia Fortnite potwierdził, że aktualizacja w tym tygodniu będzie duża dla osób grających na platformach Xbox i Nintendo.

Powiedzieli również graczom, że kolejna łatka „przyniesie ciepło”, co może oznaczać, że planowana jest zmiana nowego przedmiotu lub mapy.

Oczekuje się, że nowy przedmiot regenerujący Chug Splash zadebiutuje na początku sezonu 8 i pozwoli graczom wyleczyć 20 punktów zdrowia, zapewniając jednocześnie zwiększenie prędkości.

Oczekuje się, że będzie to miało jakiś pikantny slogan, co prawdopodobnie oznacza, że ​​pojawi się dzisiaj jako część nowej łatki.

Firma Epic Games potwierdziła również, że wprowadzane są również ważne poprawki w tle, aby system XP działał płynnie.

Wcześniejsza wiadomość od zespołu wsparcia gry brzmi: „Zauważyliśmy, że XP zdobyte w Battle Royale w tym sezonie nie jest tam, gdzie byśmy chcieli, i wprowadzamy wiele ulepszeń.

„Dnia 28 września poinformujemy wszystkich o wprowadzanych przez nas zmianach. Dziękujemy za zagranie w 8. sezonie”.

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ FORTNITE PRZERWANIE AKTUALIZACJI 17.21?

Zaplanowany na dzisiaj przestój serwera Fortnite rozpocznie się we wtorek 3 sierpnia 2021 r. o godzinie 9:00 czasu BST.

Dla graczy w Stanach Zjednoczonych będzie to oznaczać rozpoczęcie prac konserwacyjnych o godzinie 4:00 rano EDT tego samego dnia.

Nikt nie powinien czekać na powrót serwerów, ponieważ wszystkie platformy powrócą do trybu online w tym samym czasie.

Gracze zostali również ostrzeżeni, że serwery zaczną się wyłączać 30 minut przed wyznaczonym okresem konserwacji.

I chociaż Epic Games nie podało dokładnego czasu, w którym serwery powrócą do sieci, potwierdzili, jak długo może to potrwać.

Witryna Epic Games ograniczyła dzisiejszą konserwację do czterech godzin, co oznacza, że ​​serwery Fortnite mogą być wyłączone do godziny 13:00 BST.

Jest to jednak maksymalna długość i oczekuje się, że przestój będzie trwał znacznie krócej.

Wiadomość od Epic Games dodaje: „Aktualizacja Fortnite v18.10 zostanie wydana 28 września. W ramach przygotowań do aktualizacji przestój rozpocznie się około godziny 04:00 ET (8:00 UTC). Matchmaking zostanie wyłączony około godz. 03:30 ET (07:30 UTC).

„Pamiętaj, że rozmiar łatki będzie większy niż normalnie na Xbox Series X|S, Xbox One i Nintendo Switch”.

Oczekuje się, że podczas dzisiejszej konserwacji Fortnite zostanie udostępnionych więcej wiadomości, w tym oficjalne informacje o łatkach.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=283678D7E4F64ECD893B3AF5DEF9F905&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1497534%2FFortnite-downtime-today-How-long-are-Fortnite-servers-down-for-18-10-update&c=8940389537779123640&mkt=fr-fr