Dzisiaj przestój Fortnite: jak długo serwery Fortnite będą nieczynne po aktualizacji 18.30?


Aktualizacja Fortnite 18.30 rusza dzisiaj, a to oznacza konserwację na wszystkich głównych platformach.

Dobrą wiadomością jest to, że dokładnie wiemy, kiedy dzisiaj rozpocznie się przestój Fortnite i przybliżony przewodnik, jak długo potrwa.

W zeszłym tygodniu firma Epic wypuściła wydarzenie Fortnite: Koszmarów Czar i w tym tygodniu może być trudno nadążać za czymś nowym.

Na podstawie wskazówek udostępnionych na początku tego tygodnia firma Epic planuje odkryć kolejny klasyczny przedmiot.

W tym tygodniu konkurencja wydaje się być między strzelbą bojową a bombą boogie i trudno powiedzieć, która z nich wygra.

Wygląda na to, że strzelba bojowa powróci, ale może być wielu graczy Fortnite, którzy mają nadzieję, że nie zdominują wyspy, nawet przez krótki czas.

Krążą też pogłoski, że Cube Town może w końcu zamienić się w odkrytą w zeszłym sezonie piramidę plotek.

Cube Town podobno powoli przekształci się w piramidę zdominowaną przez Cube Queen, choć nie zostało to jeszcze zweryfikowane przez Epic Games.

Zespół Fortnite drażnił się, że więcej jest planowanych na październik, mówiąc fanom na początku tego miesiąca:

Władca sześcianów – Królowa Sześcianów – robi krok naprzód i rozpoczyna kolejną fazę Fortnite: Koszmarów Czar 2021. Gniew Królowej Sześcianów jest teraz na wyspie.

„Odkąd zaczęły się Fortnite: Koszary Koszmarów (a nawet wcześniej), Cubes się mobilizują. Ich migracja do centrum wyspy miała na celu nie tylko szerzenie korupcji – teraz znajdują się w centrum tworząc The Convergence. Jaki jest cel tej tajemniczej struktury?

„Wściekłość Królowej Sześcianów zrodziła nową broń Boczną — złowrogą Boczną Kosę — i powracające przedmioty, takie jak miotły wiedźmy i dyniowa wyrzutnia rakiet. Użyj kosy i tych złowrogich zapasów, żeby utrzymać się w bitwie.

JAK DŁUGO SĄ WYKLUCZONE SERWERY FORTNITE?

Przestój Fortnite w związku z aktualizacją o 18:30 rozpoczyna się dzisiaj o 9:00 czasu BST w Wielkiej Brytanii lub o 4:00 czasu EDT, jeśli mieszkasz w Ameryce Północnej.

Dzisiejsze okno serwisowe może trwać kilka godzin, choć Epic Games nie ostrzegało, że potrwa to na Twitterze zbyt długo.

Ustalili maksymalny limit czasu na dzisiejszy przestój Fortnite, a konserwacja ma się zakończyć przed godziną 12 w południe czasu BST.

Wiadomość od zespołu wsparcia Fortnite brzmi: „Walczysz z przemocą… czy z groove?

„Aktualizacja v18.30 ma zostać wydana 26 października. Przestój zaczyna się około godziny 13:00. 4:00 ET (08:00 UTC), z około wyłączonym matchmakingiem. 30 minut wcześniej”.

Jak wspomniano powyżej, serwery Fortnite zostaną wyłączone 30 minut przed godziną 9:00 czasu BST, co oznacza, że ​​możesz zostać wyrzucony z meczów na żywo.

Planowane są kolejne niespodzianki na Halloween, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak zmieni się wyspa przed końcem października.Source : https://gamingideology.com/2021/10/26/fortnite-downtime-today-how-long-will-fortnite-servers-be-down-for-update-18-30/