Dzień Fortnite to 6 marca 2022 r.


Nowości nowa wskazówka: sklep w dniu 6.11.2022.

Opublikowane 11.11.2022 o godz.18.

Fortnite codziennie odnawia swój sklep z tymczasowymi skórkami, emotikonami, graffiti, muzyką i innymi ekranami ładowania, które można zdobyć, aby spersonalizować wybuchowe gry Battle Royale. Już dziś zdobądź kosmetyki, które można kupić w Fortnite już 6 listopada 2022 roku.

Niedziela, 6 listopada 2022 r. Aktualizacja sklepu Fortnite Battle Royale.

Epic Games odnawia produkty Fortnite, emotki i sklep z kosmetykami w najbliższą niedzielę, 6 listopada 2022, na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox S2, Android, PC, a nawet z powrotem na iOS. Niektóre skórki rzadko pojawiają się w Fortnite, a niektóre sprzedają się już od kilku tygodni, gdy awansują do celu partnera. Nie martw się o zakup skórki lub emotki, którą kochasz. Jeśli tego nie przegapisz, możesz pokusić się o poczekanie kilka miesięcy, a nawet lat, zanim sklep znów będzie dostępny. Fortnite! Nie ma czegoś takiego jak makijaż, a akcesoria są dostępne, ponieważ od niedzieli, 6 listopada i 2 listopada w sklepie Fortnite są dostępne od 2 w nocy, a także narzędzia do nadchodzącego sklepu.

Sklep Fortnite na niedzielę, 6 listopada 2022: Prezentowane skórki, emotki i kosmetyki.

Na niedzielę, 6 listopada 2022, Sklep Fortnite: codzienna skórka, emotikony i kosmetyki: codzienna skórka itd.

Fortnite Store to niedziela, 6 listopada 2022. Polo-chińskie, emotikony i kosmetyki: skórki itp.

Sklep Fortnite na niedzielę, 6 listopada 2022: Skórki, emotikony i kosmetyki Inne oferty: Poza dostępnymi przedmiotami jedzenie i wino: Jedzenie; napoje.

Sklep Fortnite, niedziela, 6 listopada 2022: Skórka, emotki i kosmetyki z Gwiezdnych Wojen, a także kosmetyki z Gwiezdnych Wojen.

Sklep Fortnite na niedzielę, 6 listopada 2022: skórki, emotki i kosmetyki Rick and Morty.

Zapomnij odwiedzić Fortnite Battle Royales w poniedziałek, 7 listopada 2022 o godzinie 2, aby otrzymać zaktualizowane i nadchodzące skórki oraz emotki na V-Buck na następny dzień.

Fortnite Battle Royale, V-dolce kosztują dużo pieniędzy.

Zobacz aktualny kurs w euro we Francji metropolitalnej na zakup V-dolców.

Cena trzystopniowa z ceną trzystopniową: cena z dziesiątego wieku z ceną sześciostopniową z ceną siedmiostopniową z ceną trzystopniową z ceną dwupoziomową z ceną jednopoziomową z ceną trzystopniową z ceną siedempoziomową: wartość z dziesiątego wieku z pięcioma rzędami siedemdziesiąt pięć stopni Celsjusza.

Wszystkie nasze przewodniki i porady dotyczące rozdziału 3 od Fortnite.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/06/the-day-of-fortnite-is-march-6-2022/