Dyrektor generalny Epic ma złe wieści, jeśli miałeś nadzieję zobaczyć Fortnite NFT


W poniedziałek, Tim Sweeney napisał na Twitterze że Epic nie dotyka NFT, w publicznej odpowiedzi na to, co prawdopodobnie było propozycją NFT. Jako powód swojego wahania podaje problem przestrzeni z oszustwami, co wywołało pewne dyskusja w komentarzach (jak to zwykle bywa w zdecydowanych wypowiedziach na temat kryptowalut). Od tego czasu Sweeney wyjaśnił nieco swoje poglądy na temat NFT, mówiąc, że posiadanie NFT jest dla niego tak cenne, jak polubienie obrazu na Twitterze i zakwestionowanie czy własność NFT jest faktycznie niewymienna.Najwyraźniej świecąca kula nie jest NFT.


© Obraz: Epicki
Najwyraźniej świecąca kula nie jest NFT.

Chociaż Sweeney publicznie jasno określił swoje stanowisko, prawdopodobnie nie powstrzyma go to przed falą prezentacji NFT, co możesz zobaczyć, wyszukując „@TimSweeneyEpic nft” na Twitterze. To zrozumiałe, dlaczego ludzie próbują — Fortnite zarobił miliardy na sprzedaży wirtualnych obiektów i było wiele dyskusji na temat używania NFT w grach wideo (nie żeby Epic i Sweeney byli wcześniej małymi frytkami Fortnite zdjął).

Chociaż przestrzeń NFT ma fałszywą grafikę i podejrzane wydarzenia w dużych firmach (wraz z różnymi innymi oszustwami, które pojawiły się, gdy NFT zyskały na znaczeniu w tym roku), prawdopodobnie nie dlatego nie widzimy, aby V-NFT przejęły miejsce V-dolców. Bardziej prawdopodobną odpowiedzią jest to, że jak dotąd Epic nie musi wykorzystywać technologii blockchain do zarabiania pieniędzy, a NFT nie są gotowe do rozwiązywania problemów, takich jak walka z Apple o to, co jest dozwolone w App Store. To nie tak, że oszustwa powstrzymują inne znane firmy przed zagłębieniem się w kosmos — licencjonowane przez NBA Top Shots działają bez incydentów, które wzbudzają zbyt wiele brwi.

Co ciekawe, Sweeney udostępnił również ponownie część półwirusowego wątku na temat „Web 3” lub popularnej w społeczności kryptograficznej koncepcji ponownego przemyślenia sieci, skupiając się na blockchainach i tokenach. Chodzi o to, że Web 3 to powrót do zdecentralizowanej natury Web 1, w przeciwieństwie do „Web 2.0”, gdzie większość ludzi spędza dni na platformach należących do ogromnych firm, takich jak Facebook, Twitter i Google. Oczywiście dużą rolę w tej wizji odgrywa kryptowaluta (zwłaszcza Ethereum). Część wątku, który Sweeney udostępnił dalej, przypomina wczesną wersję sieci z otwartymi protokołami i większą liczbą władz społecznościowych, choć jak ma to związek z przyszłością Fortnite jest niejasne — być może była to po prostu nostalgia za siecią, która wydaje się już dawno zniknąć.

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D4008894FA574B89BE797BABCEC80BD3&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fentertainment%2Fgaming%2Fepic-s-ceo-has-bad-news-if-you-were-hoping-to-see-fortnite-nfts%2Far-AAOSZDC&c=7948725035358606152&mkt=fr-fr