Dwayne Johnson dokucza zaangażowaniu Fortnite


Dwayne „The Rock” Johnson mógł drażnić się z pewnym zaangażowaniem Fortnite.

W czwartek Johnson udostępnił stosunkowo nieszkodliwe wideo na swoich stronach w mediach społecznościowych. Na pierwszy rzut oka to tylko okrzyk dla jego napoju energetycznego ZOA. Jednak dość interesującym włączeniem do lodówki Johnsona była maska ​​Fundacji — jedna z Fortnite centralne postacie. Jak donosi Gamespot na początku tego roku aktor podkładający głos w Fundacji przez długi czas był tajemnicą. Chociaż wszyscy spekulowali, że przez cały czas był to Johnson.

Naturalnie, Fortnite fani dość szybko zauważyli maskę, zwłaszcza że podpowiedź była mniej więcej tak subtelna jak cegła przelatująca przez okno. Obejrzyj pełny film poniżej.

Rodzaj podejrzanej aury na poczcie, co? Jest ku temu dobry powód. Spójrz na zrzuty ekranu z uderzeniem, aby zobaczyć maskę Fundacji na otwartej przestrzeni.

Oczywiście nie jest to potwierdzone, ale trudno zaprzeczyć, że spekulacje fanów są prawdopodobnie słuszne. Johnson nie jest pierwszą gwiazdą, która wkroczyła do fenomenu battle royale firmy Epic. W tym tempie wszystko w znanym wszechświecie będzie w Fortnite. To już jest League of Legends oraz Naruto, więc mistrz ludu może równie dobrze znajdować się na liście.

Napisane przez Kyle’a Campbella w imieniu GLHF.Source : https://ftw.usatoday.com/2021/12/the-rock-coming-to-fortnite