Duży crossover z Piratami z Karaibów może pojawić się w trzecim sezonie Fortnite Rozdział 5.

Plotki dotyczące crossovera Fortnite: Piraci z Karaibów

Wyciek ujawnił poważny crossover z Piratami z Karaibów, który wkrótce pojawi się w Fortnite w rozdziale 5 sezonu 3. Epic Games jest dobrze znane ze współpracy z głównymi markami w celu wprowadzenia do gry głównych uniwersów, takich jak Gwiezdne Wojny, Marvel, DC i LEGO.

Potencjalna współpraca i wycieki

Wyciekły plan działania wskazuje na potencjalną współpracę z Metalliką, Doctor Doomem, Karolem G, Snoop Doggiem i nie tylko. Gracze mogą również spodziewać się aktualizacji LEGO Fortnite, w której pojawi się Klombo w wersji LEGO.

Jak dotąd plan działania był dokładny, wraz z ogłoszeniem udziału Billie Eilish w 3. sezonie festiwalu Fortnite. W planie działania ujawnionym 23 kwietnia potwierdzono również aktualizację rolnictwa dla LEGO Fortnite. Elementy te zdają się potwierdzać prawdziwość wycieku planu działania.

Rozgrywka w Fortnite

Fortnite to niezwykle popularna gra oferująca kilka trybów, z których najbardziej znanym jest tryb online Battle Royale. W tym trybie gracze zbierają przedmioty, budują konstrukcje i rywalizują o ostatecznego zwycięzcę.

Źródło: gamerant.com