Drugi crossover Dragon Ball zapowiedziany w Fortnite, wydarzenie rozpoczyna się jutro


Ten nowy crossover może być wydarzeniem związanym z Super Hero.


Wygląda na to, że nie możesz powstrzymać Saiyanina, ponieważ bardzo popularny Fortnite dokuczał nowemu crossoverowi z Dragon Ball Super. Nie tylko to, ale nowy crossover zaczyna się jutro, 31 stycznia.


Oficjalne konto Fortnite zapowiadało nowe wydarzenie crossoverowe na Twitterze. Złośliwość nie jest niczym poważnym, tylko obrazem bombowca z czerwoną wstążką z podpisem tekstowym z 31 stycznia 2023 r. Złośliwość z czerwoną wstążką jest interesująca i wskazuje, wokół czego może skupiać się wydarzenie. Dla nieświadomych Armia Czerwonej Wstążki była antagonistami w oryginalnej serii Dragon Ball, która śledziła podróż młodego Goku, gdy walczył o to, by stać się najsilniejszym wojownikiem. Chociaż w większości zniknęli w tle w DBZ, z wyjątkiem wzmianki w łuku Cell, pojawili się ponownie w Super, a także w najnowszym filmie.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

Powiązane: Fortnite Creative 2.0 zostało opóźnione do marca

Ta złośliwość może wskazywać na to, że crossover koncentruje się wokół Super Hero, prawdopodobnie dodając Ultimate Gohan i Orange Piccolo jako nowe postacie w sklepie. Możliwe jest również, że Gamma 1 i 2 mogłyby zostać dodane jako grywalne postacie, ponieważ byli głównymi antagonistami filmu. Bombowiec może również wskazywać na rozgrywkę na mapie, w której gracze mają za zadanie zlikwidować żołnierzy Czerwonej Wstążki lub Cell Max jako wędrujący boss w trybie współpracy.

To nie pierwszy raz, kiedy Fortnite łączy się z popularnym anime. W sierpniu 2022 roku miał miejsce pierwszy crossover, który umieścił Goku, Vegetę, Bulmę i Beerusa w trybie Battle Royale. Wydarzenie dało również wszystkim graczom dostęp do charakterystycznego ataku Kamehameha, zmieniając wszystkich w Super Saiyan. Crossover okazał się niezwykle popularny, przyciągając ogromną rzeszę fanów, którzy w przeciwnym razie mogliby pominąć grę. Można tylko spekulować, że nowy crossover, który pojawi się jutro, uchwyci tę samą falę popularności. Biorąc pod uwagę, że Super Hero miał swoją premierę w zeszłym roku przy dobrym poziomie szumu, ten zakład jest bardziej niż prawdopodobne, aby się opłacić.

Wydaje się, że ostatnie crossovery Fortnite bardziej naciskają, aby być bardziej zgodnym z nowymi wydaniami w miarę ich pojawiania się. Niedawny Strange Transmissions Quest zawierał Isaaca Clarke’a z Dead Space zaledwie kilka dni przed premierą remake’u. Koncentrując się na uderzaniu, gdy szum jest gorący, Fortnite może nadal odnotowywać skoki liczby graczy z każdym nowym wydarzeniem crossover.

Dalej: Pokemon Goku zdecydowanie by skorzystałŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d844eda310466193702c72f006b954&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fsecond-dragon-ball-crossover-fortnite%2F&c=1985658639630985735&mkt=fr-fr