Druga kolaboracja Dragon Ball w Fortnite przynosi Piccolo i Gohana


Nie zapomnij zrobić uniku.
Obraz: Epickie gry / Animacja Toei

Dragon Ball Super: Superbohaterduet ojca i syna, Piccolo i Gohan, są chala głowa chala-wchodząc Fortnite.

Dziś urzędnik Fortnite Konto na Twitterze opublikowało wideo druga współpraca z Super Dragon Ball. Skórki Piccolo i Gohan trafiają dziś do sklepu z przedmiotami, co oznacza, że ​​wkrótce gracze będą mogli przesyłać filmy przedstawiające siebie jako duet uderzenie w siatkęy z Goku i Vegetą czy jakie tam bzdury. Wiesz, że nadchodzą filmy. Dzisiejsze ogłoszenie pojawia się wkrótce po wczorajszej złośliwości, w której Fortnite Konto na Twitterze opublikowało zrzut ekranu przedstawiający a Statek Armii Czerwonej Wstążki lecący nad archipelagiem.

Czytaj więcej: Wszystko, co kochaliśmy Dragon Ball Super: Superbohater

Fortnitejest współpraca z Super Dragon Ball jest powiązaniem z najnowszym filmem z serii, Dragon Ball Super: Superbohater. W nim Piccolo i Gohan walczą ramię w ramię z najnowszą linią androidów Armii Czerwonej Wstęgi.

FortniteSkórki Gohana i Piccolo mają odpowiednio wbudowaną emotkę ładowania Super Saiyanina i Przebudzenia Mocy. Indywidualnie, Fortnite’s Przedmioty związane z Gohanem obejmują plecak z peleryną, szybowiec Capsule Corp. i kilof o odpowiedniej nazwie „Bestia”. Przedmioty Piccolo obejmują pelerynę i turban do plecaka, szybowiec Armii Czerwonej Wstążki, plecak z symbolem demona oraz kilof z przyczepioną do niego miniaturową wersją jego domu.

Smocza kulaSkórki Gohana i Piccolo to nie jedyne mile widziane zmiany, które nadejdą Fortnite. Wraz z powrotem DBZlatająca chmura nimbus i atak Kamehameha, gra Battle Royale zmieni również sposób działania cotygodniowych zadań.

Czytaj więcej: Nowy cotygodniowy system zadań Fortnite jest do bani, nawet ze zmianami

Idąc dalej, cotygodniowe wyzwania ponownie nie ograniczają się już do tygodnia. Poprzednio, Fortnitecotygodniowe wyzwania pozostawały dostępne przez cały sezon, co oznaczało, że gracze mogli je ukończyć we własnym tempie lub wskoczyć pod koniec sezonu i wykonać dużą liczbę skumulowanych zadań. Jednak wraz z początkiem ostatniego sezonu każdy nowy zestaw cotygodniowych zadań zastąpił poprzedni, a wszelkie nieukończone zadania po prostu zniknęły. Zmusiło to graczy do grania w tę grę co tydzień, jeśli nie chcieli przegapić zadań i oferowanych przez nich nagród XP.

23.30 w Fortnite Patch sprawia, że ​​cotygodniowe wyzwania po raz kolejny nie znikają już po tygodniu. Reakcje ludzi online są nieco mieszane na temat zmiany. Trochę Fortnite gracze lamentują nad zmianą jako „wielkie L”, podczas gdy inni dziękują swojemu panu Chug Jug w niebie, że zadania nie będą już na nich znikać, jeśli zdecydują się wziąć tydzień wolnego, by dotknąć trawy. Możesz przeczytać resztę zmian w patchu 23.30 tutaj.

Źródło : https://kotaku.com/fortnite-dragon-ball-super-gohan-piccolo-skins-anime-1850053732