DrDisRespect powraca do Fortnite i wygrywa swoją pierwszą grę

DrDisRespect triumfalnie powraca do Fortnite

Herschel Guy „DrDisRespect” Beahm IV jest uważany za jednego z królów transmisji na żywo i tworzenia treści. Koncentruje się głównie na grach, ponieważ to jego niesamowity talent i dziwaczna osobowość pomogły mu stać się gwiazdą. Choć DrDisRespect zyskał reputację na Twitchu, po wyrzuceniu z platformy musiał na stałe przenieść się do YouTube.

Dziś DrDisRespect ma ponad 4,5 miliona subskrybentów na YouTube i wszyscy jego fani byli równie podekscytowani, gdy ogłosił swój powrót do Fortnite wraz z premierą długo oczekiwanego sezonu OG. Setki tysięcy fanów z uwagą obserwowało, jak DrDisRespect gra w swoją pierwszą grę OG Fortnite.

Zwycięski powrót DrDisRespect do Fortnite

DrDisRespect rozpoczął grę od przejścia do gry dla jednego gracza i nie zawiódł. Zdobył Królewskie Zwycięstwo w swojej pierwszej grze solowej z imponującymi 17 zabójstwami. Choć rywalizował z zawodnikami z pozoru niskiej rangi, pierwsza partia okazała się dużym sukcesem, biorąc pod uwagę jego długą przerwę w grze.

Fenomen streamingu nie zakończył się na jednej grze. Kontynuował grę i po kilku próbach zaskoczył swoich fanów i widzów kolejnym Victory Royale. Tym razem DrDisRespect znajdował się w lobby duetu z przypadkowym fanem online i zakończył grę z łącznie 14 zabójstwami.

Pogarda DrDisRespect dla Fortnite?

DrDisRespect był niegdyś zagorzałym graczem Fortnite przez kilka lat i posiadał niesamowite umiejętności gry. Jednak jego decyzja uległa znacznej zmianie po dodaniu do map Fortnite popularnej lokalizacji, Wykrzywionych Wież.

Wokół dodania Wykrzywionych Wież do map Fortnite zrobiło się ogromne zamieszanie, a DrDisRespect był podekscytowany możliwością zagrania na tej mapie z kilkoma popularnymi streamerami, w tym CouRage i innymi. Żaden z nich nie był jednak fanem nowej aktualizacji map. CouRage nazwał Tilted Towers całkowicie przereklamowany, natomiast DrDisRespect jasno stwierdził, że nigdy więcej nie zagra w tę grę.

Źródło: thesportsrush.com