Dragon Ball Z x Fortnite Crossover wyciekł


Fortnite ma więcej crossoverów z innymi franczyzami medialnymi niż wszyscy jego konkurenci razem wzięci, i właśnie zrobili to ponownie. Wyciekł nadchodzący crossover Dragon Ball Z i Fortnite.

Cóż, jeśli już zrobili Naruto, dlaczego nie? | © Epic Games / Shueisha

Fortnite słynie ze swoich crossoverów. Słusznie. W tym miejscu Epic naprawdę zawstydza resztę branży. Wymień prawie wszystko, co jest popularne wśród współczesnych nastolatków, a Fortnite nawiązał współpracę. A ich zwrotnice są tak szerokie; od muzyki pop, przez inne gry wideo, po franczyzy filmowe, a nawet anime.

A propos anime, ostatnio mieliśmy skórki Naruto, które były fenomenalnie popularne. Nic więc dziwnego, że próbują odtworzyć ten sukces z inną wielką marką anime: Dragon Ball Z.

Dragon Ball Z x Fortnite Crossover wyciekł

Ten przeciek pochodzi od króla wśród wycieków Fortnite (a zaufaj nam, jest ich dziesiątki), jest jedyny ShiinaBR, kto pierwszy zauważył logo używane w Dragon Ball Z w plikach gry Fortnite. Oto logo i jego wygląd na nowych przedmiotach Fortnite:

ShiinaBR faktycznie zasugerował, że crossover Dragon Ball Z pojawi się rok temu. To się nigdy nie zdarzyło i wszyscy się śmiali, a Shiina źle się czuła. Więc jak cudownie musi się czuć, że zostali usprawiedliwieni. Tak, jest powód, dla którego ten przeciek jest znany jako jeden z najlepszych w branży, więc jesteśmy pewni, że franczyzy Dragon Ball Z i Fortnite będą współpracować.

Jeśli to będzie coś takiego Zwrotnica Narutonastępnie możesz spodziewać się pakietu, który pojawi się w sklepie, w którym znajdzie się kilka głównych bohaterów i garść akcesoriów z serialu. Ale to jest na dole tego, co mogli zrobić, mogliby zaszaleć i dać nam crossover tak dobry jak Spider-Man.

Co myślisz o kolejnym crossoverze anime? Czy nadal tam jesteś? A może to za dużo, nawet dla Fortnite?

Źródło : https://earlygame.com/fortnite/dragon-ball-z-fortnite-skins-release-date