Dragon Ball x Fortnite przełamuje Internet tańcząc Goku


Dzisiaj Internet ma niewiele do powiedzenia, to nie jest Son Goku. Dzięki Epic Games i Toei Animation popkulturowy crossover naszych marzeń stał się rzeczywistością. Smocza kula x Fortnite wystartowało dzisiaj po tygodniach spekulacji. A teraz media społecznościowe zostały wyprzedzone przez Goku i jego słodkie, słodkie ruchy taneczne.

Jak widać poniżej, wydarzenie Dragon Ball x Fortnite stało się wirusowe, a wszystko to dzięki fanom okazującym swoją miłość. Toei Animation i Epic Games ogłosiły dziś rano współpracę po tygodniach spekulacji. Teraz wydarzenie jest dostępne dla graczy do przetestowania, a fani będą mogli kupić skórki dla postaci takich jak Goku, Vegeta, Bulma i Beerus.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ujawniono wydarzenie Dragon Ball x Fortnite z nowymi skórkami, przedmiotami, zadaniami i nie tylko

Oczywiście fani będą mogli, jak zawsze, sprawić, by ich awatary wykonywały taneczne emotikony i tak właśnie ożywiono taniec Goku. Od wykonania choreo w stylu Gangnam po flossing, Goku przeszedł poważny trening taneczny, aby przygotować się do swojego debiutu w Fortnite. Jak widać poniżej, fani kochają każdą minutę jego występu.

Dla tych, którzy chcą sami wypróbować tę współpracę, Dragon Ball x Fortnite jest już dostępny. Skórki anime można kupić w sklepie z przedmiotami, a gra ma specjalne wydarzenie „Uwolniona moc”, które jest wypełnione zadaniami. Te nagrody będą dostępne dla fanów do 30 sierpnia, a oprócz tematycznych przedmiotów, Dragon Ball wprowadzi do gry pełen park rozrywki, a także jak najszybciej odbędzie się Festiwal Odcinków.

Co sądzisz o współpracy Dragon Balla z Fortnite? Zamierzasz sprawdzić dziką drużynę? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej lub napisz do mnie na Twitterze @MeganPetersCB.

Źródło : https://comicbook.com/anime/news/dragon-ball-fortnite-dancing-goku-viral/