Dragon Ball przybywa do Fortnite z postaciami, wyspą tematyczną i nie tylko


Kontynuując złośliwość, Dragon Ball x Fortnite Oficjalnie rozpoczęła się współpraca z wieloma szczegółami dotyczącymi tego, czego fani mogą oczekiwać w grze Battle Royale. Oprócz wprowadzenia Goku, Vegety, Bulmy i Beerusa w świat Fortniteskrzyżowanie Toei Animation i Epic Games obejmuje nowe elementy rozgrywki, wyspę Dragon Ball, zadania tematyczne i nie tylko.

ZWIĄZANE Z: Naruto wraca do Fortnite w Naruto Rivals i dołącza do reszty drużyny 7

Sprawdź zwiastun rozgrywki:

Współpraca jest już na żywo, a Dragon Ball Adventure Island rozpocznie się 19 sierpnia. Oprócz lokalizacji inspirowanych przez Dragon Ball Super— w tym Pałac Kami, Dom Goku i Pokój Ducha i Czasu — gracze będą mogli podnieść Kamehameha i jeździć po Kinto’un, a nawet Dragon Ball Super Odcinek Festiwalowy rząd w Discover. Dla tych, którzy chcą oglądać określone odcinki w ciągu FortniteKody wysp będą wkrótce dostępne na oficjalna strona internetowa dla odcinków 9, 10, 11, 13, 81 i 98.

Jeśli szukasz zaciętej rywalizacji, Turniej Władzy rozpocznie się we wszystkich regionach 18 sierpnia na playliście Rywalizacji. Rywalizacja w tym turnieju Battle Royale Duos może przynieść nagrody, takie jak emotikon Angry Vegeta, ikona sztandaru Goku’s Kanji i spray Beerus Eating.

Sklep z przedmiotami Dragon Ball jest dostępny z Son Goku, Vegetą, Bulmą i Beerusem, z których każdy ma własne tematyczne kilofy, lotnie, emotki i nie tylko.

To tylko drapanie powierzchni, więc jeśli jesteś zainteresowany graniem podczas współpracy, zechcesz sprawdzić Fortnite blog dla wszystkich szczegółów. Oto przegląd:

  • Sklep z przedmiotami Dragon Ball: Gracze mogą udać się do sklepu z przedmiotami w Fortnite, aby wcielić się w ulubione przez fanów postacie Goku, Vegetę, Bulmę i Beerusa. Współpraca obejmuje również kolekcję plecaków, kilofów, lotni i emotikonów Dragon Ball, takich jak Emotka ładowania i Emotka Fuzji.
  • Zadania uwolnionej mocy: Nowy „Dragon Ball: Uwolniona moc!” Karta pojawiła się w Fortnite, pełna ograniczonych czasowo zadań i nagród. Ukończ siedem zestawów zadań, zbierz wszystkie siedem smoczych kul, a gracze zdobędą szybowiec Shenron.
  • Bitwa z tablicami przeciwstawnymi: Specjalnie dla współpracy Dragon Ball, Versus Boards stawia graczy przeciwko sobie w walce o to, by być najsilniejszym na wyspie. Obaj gracze muszą zgłosić się do bitwy poprzez interakcję z planszą na wyspie. Po wybraniu rywala każdy z graczy zostanie ujawniony na mapie drugiego i będzie miał pięć minut na pokonanie przeciwnika.
  • Idź jeszcze dalej w Battle Royale: Gracze mogą władać mocami Goku dzięki nowym elementom rozgrywki w Fortnite. Kamehameha pozwoli każdemu, kto ją dzierży, wystrzelić niszczycielską wiązkę energii we wrogów, a chmura Nimbus (Kintoun) pozwoli graczom latać po wyspie.
  • Festiwal Superodcinków Dragon Ball: Od 16 sierpnia do 17 września 2022 roku gracze mogą wsiadać na statek wycieczkowy w Fortnite i oglądać wybrane odcinki Dragon Ball Super ze swoimi przyjaciółmi. Aby dołączyć, odwiedź stronę „Odkryj” Fortnite.
  • Turniej Mocy: Turniej Mocy, turniej duetów Battle Royale, odbędzie się w Fortnite we wszystkich regionach od 18 sierpnia 2022 r. (konkretne terminy wydarzenia dla każdego regionu można znaleźć w zakładce „Rywalizuj” w Fortnite). Turniej Władzy będzie również zawierał dodatkową tablicę wyników Kamehameha do eliminacji graczy z potężną Kamehameha. Gracze, którzy zdobędą 3 punkty eliminacji Kamehameha, otrzymają emotikonę Beerus Eating.
  • Wyspa Przygód Dragon Ball: Odkrywaj kultowe miejsca z Dragon Ball na Wyspie Przygód Dragon Ball od 19 sierpnia 2022 r. Fani mogą szybować po torze pierścieniowym na chmurze Nimbus (Kintoun) w Pałacu Kami, przygotowywać jedzenie w Domu Goku i przemierzać tor przeszkód w Pokoju Ducha i Czasu. Dodatkowo fani mogą sprawdzić swoją moc na otwartej arenie walki gracz kontra gracz „Tenkaichi Budokai”. Doświadczenie Dragon Ball Adventure Island jest dostępne na stronie „Odkryj” Fortnite.

Poza współpracą z Fortnitebilety na Dragon Ball Super: SUPER BOHATER film anime może teraz można kupić za pośrednictwem Fandango w USA i Kanadzie i dalej globalna strona sprzedaży biletów w innych anglojęzycznych regionach, z oczekiwanym planem kinowym w ponad 2500 kinach w Ameryce Północnej 19 sierpnia w formacie z angielskimi napisami i angielskimi dubbingiem. Ponadto film będzie wyświetlany w wybranych amerykańskich kinach IMAX.

Źródło: Komunikat prasowy

——-

Joseph Luster jest redaktorem gier i stron internetowych w Magazyn Otaku USA oraz redaktor naczelny magazynu Sci Fi. Możesz przeczytać jego komiksy w subhumanzoidy. Śledź go na Twitterze @Moldilox.

Źródło : https://www.crunchyroll.com/anime-news/2022/08/16/dragon-ball-comes-to-fortnite-with-characters-themed-island-and-more