„Dragon Ball” pojawia się w centrum uwagi dzięki zapadającemu w pamięć crossoverowi „Fortnite”


Legendarne postacie Smocza kula walczyli o swoją drogę do Fortnite – a liczba memów rośnie szybciej niż włosy Super Saiyanina.

The Smocza kula franczyza jest zasadniczo bitewną historią opowiedzianą przez wiele dziesięcioleci programów telewizyjnych i filmów. Dlatego nie powinno dziwić, że kultowa seria anime znalazła chętnego współpracownika w niezwykle popularnej grze battle royale online Fortnite.

Odpowiadające wydaniu Dragon Ball Super: Super bohaterkontynuacja 2018 roku Dragon Ball Super: Broly, Fornite gracze mogą wcielić się w wybór najpopularniejszych postaci anime (Goku, Vegeta, Bulma i Beerus).

Obraz: Fortnite / Epic Games

Prawdopodobnie jest to oczywiste, ale istnieje wiele krzyżówek między graczami a fanami anime. Pomysł szybowania wokół Fornite na mapie, gdy Goku, wypuszczając potężne ataki Kamehameha z nieba, udowodnił, że ma prawdziwe nogi. A forum internetowe jest teraz spuchnięte przez zabawne memy, a także okrzyki „omg, ten ruch jest taki OP”.

Kluczowa część ForniteSukcesem Epic Games była zdolność i chęć Epic Games do tworzenia wzajemnie korzystnych partnerstw z posiadaczami praw własności intelektualnej. Zanim Smocza kula gracze współpracy mogli już kupować skórki postaci dla każdego, od Ariany Grande po Batmana.

Ale podczas gdy większość z tych partnerstw oferowała jedynie zmiany estetyczne, to… Dragon Ball Fortnite crossover faktycznie zmienia równowagę gry. A jak mogło nie; trudno jest umieścić Goku w grze i nie pozwolić, aby ci, którzy go kontrolują, strzelali kolorowymi kulami w swoich wrogów. Będą zamieszki!

I tak oto jesteśmy; strony reddit i fora dyskusyjne zalane filmami, na których Vegeta topi Iron Mana w wybuch pikselowego światła. Może nie jest innowacyjny, może być gotówką, ale przynajmniej jest cholernie zabawny.

Dragon Ball Super: Super bohater jest już dostępny w australijskich kinach. Aby uzyskać więcej informacji na temat Fortnite crossover kliknij tutaj.

Źródło : https://happymag.tv/dragon-ball-fortnite/