Dr Phil i Fortnite: Gospodarz talk-show wkrótce dołączy do popularnej gry?

Doktor Phil i Fortnite: kontrowersje w sieciach społecznościowych

Społeczność Fortnite zadała sobie pytanie po tym, jak wirusowy post w mediach społecznościowych sprawił, że wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy popularny gospodarz talk-show i gwiazda telewizyjna, dr Phil, rzeczywiście ma niestandardową skórkę w Fortnite. Czy doktor Phil ma skórkę Fortnite? Nie, Doktor Phil nie ma jeszcze skórki Fortnite. Nie oznacza to jednak, że sam mężczyzna nie jest zainteresowany jej posiadaniem.

Ponieważ jego 21-sezonowa kariera telewizyjna kończy się w 2023 r., dr Phil w dalszym ciągu zabawia swoich widzów na TikToku, gdzie publikuje inspirujące, a czasem zapadające w pamięć treści, w tym prośby o Fortnite.

Doktor Phil i Fortnite: tajemnica do rozwikłania

W swoim najnowszym filmie na TikToku zastanawia się, dlaczego nie ma jeszcze skórki do Fortnite, skoro Eminem ma już trzy. Sądząc po komentarzach, wielu fanów Fortnite wątpi, czy gra w tę grę ze względu na położenie jego rąk na klawiaturze, mysz i sposób, w jaki mówi. Jest jednak prawdopodobne, że ten film został wystawiony na potrzeby mediów społecznościowych i że w rzeczywistości on nie gra w Fortnite. Nie wyklucza to całkowicie, że zagra w Fortnite, chociaż szanse są niewielkie.

Fakt, że Ariana Grande ma niestandardową skórkę w Fortnite bez konieczności grania w nią, sugeruje, że dr Phil również mógłby zdobyć skórkę, przynajmniej teoretycznie.

Los doktora Phila w rękach Epic Games

Możliwość otrzymania skórki Fortnite dla Dr. Phila zależy od Epic Games. Na chwilę obecną w grze nie są dostępne żadne skórki Doktora Phila, a twórcy nie skomentowali ewentualnych planów na przyszłość.

Źródło: www.bing.com