Dowiedz się, jak znaleźć Dartha Vadera i walczyć z nim w wydarzeniu Fortnite x Star Wars

Fortnite: zmierz się z Darthem Vaderem podczas wydarzenia Gwiezdne Wojny

Misja Dartha Vadera w Fortnite

W wydarzeniu Gwiezdne Wojny w Fortnite walcz z armiami szturmowców w imperialnych obozach zaporowych, odkrywaj broń mitycznej klasy, aby zyskać przewagę w walce, i rzuć wyzwanie Darthowi Vaderowi jako przerażającemu bossowi na odludziu.

Aby znaleźć i stawić czoła Darthowi Vaderowi, udaj się do obozu Imperial Dam znajdującego się bezpośrednio na północ od Lavish Lair. W towarzystwie kilku szturmowców Darth Vader przechadza się po obozie, gotowy do walki z każdym nadchodzącym zagrożeniem. Najlepszym momentem na odwiedzenie tej lokacji jest wczesna faza gry, gdyż szybko zostaje ona pochłonięta przez burzę.

Przygotuj się na walkę z Darthem Vaderem

Na szczęście w obozie znajduje się kilka skrzyń do otwarcia, które zazwyczaj zawierają miotacze E-11 i kusze Wookiee, które pomogą ci w walce z Darthem Vaderem. Na wyspie znajdziesz także klasyczną broń i kilka skrzyń ze skarbami, w których znajdziesz dodatkowe łupy. Zanim wycelujesz w Dartha Vadera, przygotuj się do walki, ponieważ ma on w zanadrzu kilka asów, które mogą cię zaskoczyć.

Zmierz się z Darthem Vaderem i użyj jego miecza świetlnego

Darth Vader wykonuje kilka ataków swoim mieczem świetlnym. Oprócz standardowych ataków wręcz może przyciągnąć cię do siebie i wyprowadzić serię ataków lub rzucić w ciebie mieczem świetlnym, jeśli jesteś poza zasięgiem. Szturmowcy i inni gracze również mogą przerywać walkę, więc uważaj na otoczenie, jednocześnie pozbawiając go zdrowia.

Gdy pokonasz Dartha Vadera w walce, otrzymasz jego miecz świetlny z tymi samymi zdolnościami, których używał podczas walki. Twój zwykły przycisk ataku uruchomi serię ataków kombinowanych, a utrzymanie celu pozwoli ci blokować nadchodzące ataki. Jeśli przytrzymasz przycisk bloku, możesz zaatakować rzucając mieczem świetlnym, co pozwala ci trafić graczy lub NPC poza zasięgiem, tak jak zrobił to Darth Vader podczas początkowej walki.

Destructoid wspierany jest przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej

Źródło: www.destructoid.com