Dowiedz się, ile godzin grałeś w Fortnite na PC, Xbox, PlayStation, Switch i Android

Skąd wiesz, ile godzin grałeś w Fortnite? Odkryj różne metody sprawdzania czasu gry na różnych platformach.

Epic Games Store: jedyne miejsce, w którym można grać w Fortnite za darmo

Fortnite jest dostępny na wielu platformach, takich jak Windows, PlayStation, Xbox i za pośrednictwem chmury. Jednak ze względu na konflikt pomiędzy Apple i Epic gra nie jest już dostępna na iOS i macOS. W zależności od urządzenia, którego używasz, będziesz musiał użyć różnych metod, aby sprawdzić czas gry.

Godziny gry w Fortnite

komputer

Jeśli grasz na komputerze, musisz uzyskać dostęp do aplikacji Epic Games Store i przejść do Biblioteki. Sortuj tytuły według czasu gry, aby zobaczyć, ile godzin spędziłeś nad każdą grą.

Xbox

Na konsoli Xbox użyj aplikacji na iOS i Androida, aby uzyskać dostęp do listy rozegranych gier i godzin spędzonych w Fortnite.

PlayStation

Dzięki aplikacji PlayStation na iOS i Androida będziesz mógł sprawdzić czas gry w Fortnite, a także w innych grach zainstalowanych na Twojej konsoli.

Przełącznik Nintendo

Na Nintendo Switch użyj aplikacji Kontrola rodzicielska na iOS i Androida, aby śledzić godziny grania w Fortnite. Możesz także wyświetlić te informacje bezpośrednio na konsoli w sekcji „Aktywność”.

Android

Witryna Fortnite Tracker to kolejna możliwość poznania godzin gry na wszystkich platformach, w tym na Androidzie, pod warunkiem, że masz włączone statystyki publiczne. Jeśli nie, będziesz musiał skorzystać z metod wymienionych powyżej.

Źródło: www.gearrice.com