Dowiedz się, gdzie znaleźć tajemniczego Wędrowca w Fortnite Rozdział 5, Sezon 3

Fortnite: wszystko, co musisz wiedzieć o tajemniczym Wędrowcu z trzeciego sezonu rozdziału 5

Odkrycie Wędrowca

W Rozdziale 5 Sezonu 3 Fortnite nadal urzeka graczy regularnymi aktualizacjami wprowadzającymi nowe elementy do historii. Jednym z tych nowych dodatków jest Wędrowiec, widmowy złoczyńca, który wyciekł wcześniej.

Otoczony tajemnicą, ten duży biały bohater wzbudza ciekawość graczy, którzy przemierzają każdy zakątek wyspy, aby go znaleźć. Jeśli nie wiesz, gdzie szukać, oto jak znaleźć Wędrowca.

Lokalizacje wędrowców

Wędrowca nie znajdziesz w nazwanych miejscach. Znajdziesz go w sześciu różnych miejscach:

  • Komunikacja przybrzeżna
  • Stacja osiedlowa
  • Spokojne Pompy
  • Domek na klifie
  • Na wschód od Nitrodromu
  • Na południe od mostu zaporowego

Po dotarciu do jednej z takich lokacji dokładnie zbadaj okolicę, a powinieneś zauważyć szybko poruszającego się Wędrowca. Uważaj, aby nie zbliżać się do niego za bardzo, gdyż natychmiast zniknie.

Jego pojawienie się na wyspie może być zapowiedzią czegoś ważnego, co ma nadejść w przyszłości. Epic Games słynie z zasiewu nasion i pisanek, które zwiastują nadchodzące wydarzenia, więc jest prawdopodobne, że Wędrowiec odegra ważną rolę w tym sezonie Fortnite.

Kim jest Wędrowiec

Wędrowiec to tajemnicza humanoidalna postać, która jest prawdopodobnym antagonistą trzeciego sezonu Fortnite Rozdział 5. Teorię tę potwierdza ekran ładowania „Nitro Fusion Megalo Don”, który przedstawia upiorną postać obok załogi Megalo Dona.

Postać przez cały czas nosi pelerynę i kaptur i nie wydaje się mieć fizycznej postaci. Zbliżenie się do niego zbyt blisko sprawi, że rozpłynie się w powietrzu.

Czy możemy zabić Wędrowca?

Tak, możesz zabić Wędrowca ogniem. Potwierdził to gracz Fortnite, który swoim odkryciem podzielił się na Reddicie. Jako że nie możesz zbliżyć się do NPC-a, jedynym sposobem na zadanie mu obrażeń jest użycie pułapek. Zaangażowani NPC będą próbowali zastrzelić Wędrowca, gdy tylko go zobaczą, ale też nie zadają mu żadnych obrażeń.

OP ujawnił również, że wbudowana emotka Mystique pozwala ci stać się Wędrowcem, jeśli go zabijesz. Prawdopodobnie zostanie to wkrótce naprawione przez Epic Games, ponieważ przemiana w Wędrowca daje ci możliwość stania się niewidzialnym, gdy zbliżają się do ciebie inni gracze.

Czekając, aby dowiedzieć się, jaka przyszłość czeka tę postać, pamiętaj o śledzeniu narracji w grze Fortnite, wykonując zadania fabularne i cotygodniowe zadania przed nadejściem nowego sezonu Marvela.

Źródło: www.charlieintel.com