Don Toliver ujawnia zwiastun gry Fortnite Hardstone Psycho

Don Toliver ujawnia zwiastun gry Hardstone Psycho w Fortnite

Związek pomiędzy muzyką i grami wideo

Świat gier wideo i animacji to dla artystów muzycznych główne narzędzie umożliwiające nawiązanie kontaktu z fanami. Don Toliver to najnowszy artysta, który wykorzystuje to połączenie, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia. Don Toliver, współpracując z popularną serią gier Fortnite, przedstawia wideo do nowego rozszerzenia o tematyce Hardstone Psycho. Ten specjalny tryb gry, zatytułowany tak samo, jak jego długo oczekiwany album Hardstone Psycho, podąża za motywem gangu motocyklowego.

O Donie Toliverze

Don Toliver jest w niesamowitej formie, przygotowując się do wydania swojego czwartego albumu studyjnego. Wydanie następuje po jej trzecim albumie Love Sick, który zadebiutował na ósmym miejscu list przebojów magazynu Billboard. Album ten obejmował współpracę z Lil Durkiem, Justinem Bieberem, Charliem Wilsonem, GloRilla i Kali Uchis. W maju Don Toliver wydał główny singiel swojego nowego albumu „Attitude” z udziałem Casha Cobaina i Charliego Wilsona.

Gra Hardstone Psycho

Choć premiera Hardstone Psycho planowana jest dopiero na 14 czerwca, specjalny tryb gry Fortnite będzie dostępny bezpłatnie od 10 czerwca. Oprócz słuchania muzyki z nowego albumu gracze mogą cieszyć się w pełni spersonalizowaną mapą, wciągającą rozgrywką i skórkami o tematyce motocyklowej.

Źródło: hip-hopvibe.com