Dodano nowe bronie do Fortnite, ulepszenia programu

Radujcie się, gracze Fortnite! W grze dostępna jest nowa broń i ulepszenia, które zapewniają jeszcze więcej akcji i wyzwań. Przygotuj się na odkrycie tych ekscytujących dodatków, które zrewolucjonizują Twoje wrażenia z gry.

Potężna broń do przetestowania

Do Fortnite dodano dwie nowe bronie, gotowe do użycia dla odważnych graczy. Tutaj są :

1. EMP Łamacza Tarcz:

Użyj EMP Łamacza Tarcz, aby zadać obrażenia tarczom wroga i tymczasowo wyłączyć systemy elektryczne, takie jak kamery, wieżyczki i lasery. Uważaj, gdy będziesz próbował uciec, Shield Breaker EMP może również zatrzymać pojazdy. Znajdź tę potężną broń w skrzyniach, workach z łupami lub po prostu na ziemi.

2. Przyklejony granatnik:

Jeśli próby kradzieży nie powiodą się, nie martw się. Użyj granatnika samoprzylepnego, aby wystrzelić pociski, które przyklejają się do powierzchni. Pociski te eksplodują po krótkim czasie, zadając obrażenia pobliskim wrogom i budowlom. Ten nowy granatnik można znaleźć w skrzyniach, holo-skrzyniach, workach z łupami, a nawet odzyskać z drona w trakcie lotu.

Ulepszenia, aby zmaksymalizować swoje możliwości

Oprócz tej broni dostępne są także trzy nowe Rozszerzenia Rzeczywistości. Te ulepszenia pozwalają modyfikować rzeczywistość gry i poprawiać wydajność.

1. Zwiększenie nadwyżki rzeczywistości wybuchowej:

Gdy eksplozje nie wystarczą, dodaj więcej. Aktywując to ulepszenie, natychmiast otrzymasz amunicję rakietową, a każde otwarte pudełko zawsze będzie zawierało amunicję rakietową. Połącz to Rozszerzenie Rzeczywistości z granatnikiem samoprzylepnym, aby stać się przerażającą siłą wybuchową.

2. Wzrost rzeczywistości wysokiego napięcia:

Aktywuj to Modyfikację Rzeczywistości, aby natychmiast otrzymać EMP Wieżyczki Biznesowej i Łamacza Tarcz. Dodatkowo każde zabicie, które osiągniesz, zapewni ci dodatkowe EMP Łamacza Tarczy. Zmaksymalizuj swoją przewagę taktyczną dzięki temu ulepszeniu.

3. Rozszerzenie rzeczywistości Łowcy Burz:

Jeśli lubisz wymykać się przed burzą, to ulepszenie jest dla Ciebie. Zmniejsza utratę energii podczas biegu, nawet podczas burzy. Ale to nie wszystko, reaktywowano także ulepszenie rzeczywistości polegające na ponownym rozmieszczeniu w roamingu. Automatycznie zyskujesz możliwość ponownego rozłożenia spadochronu, gdy zyskasz odporność na obrażenia od upadku.

Czy jesteś gotowy podjąć nowe wyzwania i przetestować nową broń i ulepszenia w Fortnite? Zanurz się w grze już teraz i odkryj wszystko, co mają do zaoferowania te nowe funkcje. Niech wygra najlepszy!

Źródło: www.bing.com