Do trybu kreatywnego Fortnite dodano nowe umiejętności niestandardowe!

Fortnite Creative otrzymało na początku tego roku ogromną aktualizację wraz z wydaniem Unreal Editor for Fortnite (UEFN). Ta aktualizacja wprowadziła wiele nowych możliwości do trybu gry, umożliwiając graczom dodawanie niestandardowych modeli 3D, animacji i nie tylko. Utalentowani twórcy skorzystali już z tych nowych funkcji, a niektóre mapy przyciągają miliony graczy i zarabiają miliony dolarów.

Nowa i ekscytująca funkcja w trybie kreatywnym Fortnite

Jeden z graczy Fortnite, występujący pod pseudonimem BrendannnD, pracuje obecnie nad fantastyczną mapą UEFN. Twórca ten był wielokrotnie polecany przez Epic Games, a jego poprzednie mapy doczekały się ponad 150 milionów odtworzeń. Po takim sukcesie nie jest zaskoczeniem, że BrendannnD pracuje nad kolejną oszałamiającą mapą.

Na początku tego roku BrendannnD wypuścił mapę przypominającą dominację z niestandardową bronią. Teraz twórca idzie o krok dalej i pracuje nad mapą, która wprowadza do gry niestandardowe zaklęcia. To niesamowity dodatek, który z pewnością zachwyci graczy Fortnite na całym świecie.

Rzut oka na mapę

Chociaż BrendannnD jest wciąż w fazie rozwoju, opublikował krótki film, który pozwala rzucić okiem na tę ekscytującą nową mapę. Film prezentuje cztery różne zaklęcia i system wykrywania kolizji, którego można użyć do zadawania obrażeń, blokowania lub przemieszczania wrogów. Oczywiste jest, że ta mapa Fortnite Creative jest wypełniona unikalnymi funkcjami i możliwościami rozgrywki.

Jak wspomniano na profilu X twórcy (dawniej Twitter), planów dotyczących mapy jest jeszcze więcej. BrendannnD zamierza dodać celownik, aby ułatwić celowanie zaklęciami magicznymi i planuje ulepszyć efekty specjalne postaci podczas rzucania tych zaklęć. Ta dbałość o szczegóły i zaangażowanie w ulepszanie mapy pokazuje zaangażowanie twórcy w dostarczanie naprawdę wyjątkowych wrażeń z gry.

Chociaż mapa jest wciąż w początkowej fazie, kod nie jest obecnie dostępny. Możesz jednak na bieżąco śledzić postępy, śledząc BrendannnD na X. Zdecydowanie jest to mapa, na którą warto zwrócić uwagę, ponieważ obiecuje wnieść zupełnie nowy poziom emocji i kreatywności do Fortnite Creative.

Źródło: www.bing.com