Dlaczego Młot fali uderzeniowej Fortnite został wyłączony? Oto kiedy to wraca


Fortnite Shockwave Sledge został formalnie okaleczony i przerzucony w części 4 sezonu 1. Chociaż było kilka błędów / bałaganów, które powodowały problemy w grze, jeden z nich się zepsuł.

Opublikowany na YouTube prawie 10 dni wcześniej przez zadowolonego twórcę GKI, odkrył, w jaki sposób broń można „złamać”, aby uzyskać przewagę w bitwie. Niedługo przed przybyciem do wody gracze mogą „złamać” broń, wykonując atak „młotem” z powietrza.

kiedy to wróci

To spowodowało, że w naturalny sposób uzyskali wpływ statusu „Fala uderzeniowa”, nawet jeśli nie używali sań fali uderzeniowej. Samo przeskakiwanie z jednego miejsca na drugie wywołałoby ten typ ataku, zmuszając rywali do latania w dowolnych kierunkach i odniesienia poważnych obrażeń.

W świetle danych autorytetu podanych przez projektantów „próbują” ustalić problem przed następną aktualizacją, którą jest wersja 23.20. Pomimo tego, że ostatnio pojawiła się hipoteza, że ​​aktualizacja nastąpi jutro (10 stycznia 2023 r.), czyli we wtorek, jest to niemożliwe.

Ponieważ rozległa przerwa zimowa zakończyła się zaledwie kilka dni wcześniej, koordynacja i wykonanie może wymagać inwestycji. Co więcej, dopóki aktualizacja nie zostanie wysłana na serwer organizatora, nie będzie dostępna w grze. Jak wskazują przecieki i poszukiwacze informacji, aktualizacja Fortnite v23.20 nastąpi 17 stycznia lub najpóźniej 24 stycznia.

kredyt:-2p4wkdz gra

Co więcej, ponieważ urządzenie zostało osłabione kilka godzin wcześniej, inżynierowie nie będą w stanie znaleźć przyczyny tego błędu/błędu tak wcześnie. Znalezienie obejścia lub potencjalne wydanie poprawki dla tego problemu będzie wymagało inwestycji. Biorąc wszystko pod uwagę, gracze powinni poradzić sobie bez tej rzeczy w dowolnym miejscu od ośmiu do 15 dni.

Podczas gdy Fortnite Shockwave Sledge był zenitem wszechstronności w części 4 sezonu 1, istnieje kilka godnych szacunku substytutów. Niezależnie od Path Thrasher Soil Bicycle, gracze mogą również używać platformy i materiału wybuchowego Shockwave do przemierzania przewodnika gry.

Ludzie, którzy lądują w Broke Pieces, mogą wykorzystywać Motor Metal jako sposób na jednoczesne przemieszczanie się na krótkie odległości. Niemniej jednak, ponieważ ich kierunek jest „szarpany”, nie we wszystkich przykładach można na nich polegać. Trzymając to na boku, Expands to jeszcze jeden mocny wybór do wykorzystania.

Artyści na trapezie, Party Time, Starting Runs i więcej Parkour można wykorzystać do szybkiego poruszania się po wyspie. Biorąc wszystko pod uwagę, Party Time i Więcej Parkour będą miały ograniczony charakter ze względu na określone warunki Expands. Imprezowy czas będzie niebezpieczny bez młotka Shockwave Mallet, który zamortyzuje upadek, zakładając, że ponton pęknie, a More Parkour nie jest najlepszą decyzją podczas poruszania się na otwartej przestrzeni.

W związku z tym Trapeze artist i Starting Runs to najlepsze Podwyżki dla graczy do przeglądania. Można ich używać bez podkreślania jakichkolwiek wymagań i okażą się przydatne w praktycznie każdej bitwie/śledztwie.

Źródło : https://www.sportsunfold.com/why-was-the-fortnite-shockwave-hammer-disabled-heres-when-its-coming-back/