Dlaczego Fortnite powinien dodać skórkę Mikasa po Eren Jaeger


Darmowa gra Battle Royale Fortnite słynie z rozpoznawalnego stylu, zawierającego kolorowe krajobrazy i przedmioty, a także kultowe skórki i emotki. Poza oryginałem Fortnite postaci, gra współpracowała z wieloma celebrytami, grami wideo, programami telewizyjnymi i franczyzami filmowymi, aby zapewnić fanom znajome skórki, takie jak Deadpool i John Wick. Najnowsza współpraca Fortnite dotyczy popularnego anime Atak na Tytana, pozwalając graczom zdobyć skórkę Eren Jaeger, ale Fortnite przydałoby się więcej Atak na Tytana skórki też.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Eren Jaeger jest dostępny w najnowszej wersji Fortnite Przepustka bitewna jako część sezonu 2 Rozdziału 4. Chociaż skórka Erena nie będzie dostępna do 15 kwietnia, fani mogą kupić przepustkę bojową już teraz w oczekiwaniu na skórkę wraz z innymi Atak na Tytana kosmetyki i emotikony. Podczas gdy Eren Jaeger jest głównym bohaterem Atak na Tytana i niezwykle potężny żołnierz, jest kilka innych postaci z mangi i anime, które byłyby świetne Fortnite skórki, w tym Mikasa Ackerman.

POWIĄZANE: Leaker sugeruje współpracę Akira w Fortnite


Kim jest Mikasa Ackerman z Attack on Titan?

W Atak na Tytana, Mikasa Ackerman jest centralną postacią, która jest niezwykle ważna dla Erena. Po śmierci rodziców, Mikasa została przygarnięta przez rodzinę Erena, a później wstąpiła do Korpusu Zwiadowczego, aby go chronić i wspierać. W serii Mikasa jest potężnym atutem Korpusu Zwiadowczego, a nawet jest nazywany najlepszym żołnierzem w 104. Korpusie Szkoleniowym.

Opiekunka Mikasy nad Erenem sprawia, że ​​staje się wykwalifikowaną wojowniczką wręcz, ale to nie jest jej jedyna siła w walce. Atak na Tytana. Podczas jej szkolenia wojskowego geniusz i sprawność umysłowa Mikasy stały się jasne dla otaczających ją ludzi, a jej umiejętność używania pionowego sprzętu manewrowego z niezrównanymi umiejętnościami i skutecznością czyni z niej prawdziwego zabójcę tytanów. Można zobaczyć, jak Mikasa z łatwością podnosi dorosłych mężczyzn, a ta moc nadaje się do używania przez nią Włóczni Grzmotu z dystansu – dużej broni, którą może unieść do ośmiu naraz, zanim rzuci nimi we wrogów.

Potencjał Mikasy w Fortnite

eren jaeger karnet bojowy fortnite

Podczas gdy Eren Jaeger jest bardzo rozpoznawalną postacią, Mikasa jest prawdopodobnie równie rozpoznawalna dla fanów anime i tak samo zasługuje na Fortnite skóra jak Eren. Nawet jeśli fani nie rozpoznają Mikasy po imieniu, jej mundur Korpusu Zwiadowczego jest prawie identyczny jak mundur Erena, noszący to, co stało się ikoną Atak na Tytana insygnia. W ten sposób kostium Mikasy byłby prosty do zaimplementowania, pozwalając graczom, którzy wolą kobiece awatary, grać jako Atak na Tytana charakter również.

Skórce Erena towarzyszyć będzie spray, opaska na plecy, emotka, emotikon, alternatywny strój, malowanie broni, ikona sztandaru i narzędzie do zbierania. Ze względu na podobieństwa między Erenem i Mikasą, skórka Mikasy może mieć taką samą skórkę Atak na Tytana kosmetyki – poza osobistym strojem Erena, ale dla jej modelu możliwe są również unikalne opcje. Szczególnie cenny byłby emotikon przedstawiający Mikasę zamiast Erena i spray, który uwypukla sylwetkę Mikasy.

Ostatecznie dodanie Mikasy Ackerman do prądu Fortnite sezon skłoniłby tylko więcej graczy do zakupu przepustki bojowej i uczestnictwa, co jest głównym celem Epic Games na koniec dnia. Ponieważ skórka Erena nie jest jeszcze dostępna, możliwe, że Mikasa wciąż może zostać dodana wraz z innymi Atak na Tytana postaci jako skórki do kupienia. Fani mangi i anime mogą mieć nadzieję, ale Eren pozostaje jedynym potwierdzonym Atak na Tytana Fortnite na razie skóra.

Fortnite jest już dostępna na urządzeniach mobilnych, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Fortnite kończy wsparcie dla Windows 7 i 8Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640d2b28a3f146b49764438fe7641172&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Ffortnite-attack-on-titan-eren-jeager-chapter-4-season-2-skin-mikasa-ackerman%2F&c=4144665410225081254&mkt=fr-fr