Dlaczego Deku’s Smash został usunięty z Fortnite?


Deweloper Fortnite, Epic Games, wykazało się niesamowitą umiejętnością nawiązywania kontaktów z innymi markami medialnymi i przekonania ich do umieszczenia swoich postaci w trybie battle royale. Chociaż mieliśmy już wiele kolaboracji w 2022 roku, Epic zamknął rok ostatnią dużą kolaboracją anime i bronią z Moja Akademia Bohaterów i Smash Deku.

Ale od ostatniej nocy Deku’s Smash, automaty i wyzwania zostały usunięte z gry. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, dlaczego Deku’s Smash został usunięty Fortnite.

Dlaczego Epic usunął Deku’s Smash in Fortnite?

Krótka odpowiedź brzmi: nie znamy powodu, dla którego Epic usunął przedmiot, a programista po prostu powiedział w tweecie, że tak było usunięto z powodu problemu. Niszczycielska broń spotkała się z krytyką niektórych członków społeczności, podczas gdy inni komentowali, jak bardzo cieszy ich intensywna siła ataku.

Niektórzy użytkownicy twierdzili, że migające światła, które są częścią umiejętności, stanowią zagrożenie dla graczy cierpiących na epilepsję, więc usunięcie ich było środkiem ostrożności dla zdrowia. Chociaż jest to prawdopodobne, firma Epic nie potwierdziła, że ​​to jest powód, dla którego przedmiot został wyłączony. Gdyby tak było, można bezpiecznie założyć, że przedmiot nie wróci wkrótce.

Przedmiot i tak może w ogóle nie wrócić, z Moja Akademia Bohaterów Współpraca ma zakończyć się 29 grudnia, tuż przed Nowym Rokiem. Epic jest obecnie poza biurem co najmniej do początku stycznia, aby świętować ferie zimowe, co oznacza, że ​​​​prawdopodobnie w pobliżu jest tylko szkieletowa załoga, która może teraz rozwiązać problemy.

Chociaż jest to prawdopodobnie rozczarowujące dla wielu użytkowników, prawdopodobnie będzie to wielki świąteczny cud dla wszystkich fanów, którzy myśleli, że Deku’s Smash został zepsuty lub obezwładniony. Niezależnie od tego, czy powróci, ci gracze prawdopodobnie będą zadowoleni z przerwy.

To wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, dlaczego Epic usunął Deku’s Smash Fortnite.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a41c9747df48029f5d9d80d9a7c3c1&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fwhy-was-dekus-smash-removed-from-fortnite&c=14404665705462134676&mkt=fr-fr