Deweloper Fortnite Battle Pass dołącza do Naughty Dog


Anders Howard, były starszy projektant systemów w Epic Games, dołącza do Naughty Dog, aby pracować nad niektórymi z przyszłych tytułów studia.


Były starszy projektant systemów Epic Games, Anders Howard, ogłosił niedawno, że dołączy Niegrzeczny piestwórcy cieszącego się dużym uznaniem Niezbadany oraz Ostatni z nas franczyzy. Howard dołączył do studia jako główny projektant monetyzacji, będąc jednym z kilku programistów, którzy zostali niedawno zatrudnieni przez Naughty Dog.


Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie LinkedIn Howarda, współpracował z kilkoma znanymi studiami i pomógł dostarczyć kilka gier przez prawie dwie dekady, w tym jego doświadczenie w Epic Games, gdzie zaprojektował wiele podstawowych systemów znalezionych w Fortnite: Ratowanie Światai później, Fortnitetryb Battle Royale. Howard pomógł zbudować podstawy strategii progresji w Fortniteprzepustki bojowej, przystępując do wysłania kolejnych 12 przepustek bojowych do gry, jednocześnie angażując się w integrację przepustek bojowych w Liga Rakietowa oraz Jesienne chłopaki.

GAMERANT WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Fan The Last Of Us 2 pokazuje absurdalne, uziemione statystyki ukończenia

Niedawny post z konta Andersa Howarda na Twitterze pokazuje obraz, na którym stoi obok logo Naughty Dog po poprzednim tweecie z końca października, który zapowiadał jego przystąpienie do studia. Aktualizacja na jego stronie LinkedIn potwierdziła jego rolę jako głównego projektanta ds. zarabiania w studiu, wraz z tekstem „Nowe przygody czekają!”.

Chociaż Howard nie podał żadnych szczegółów na temat tego, nad czym będzie teraz pracował, wielu fanów gier Naughty Dog uznało to za znak, że będzie zaangażowany w rozwój pierwszego samodzielnego tytułu wieloosobowego studia. Ta gra wieloosobowa wyrosła ze znacznie mniejszego projektu o nazwie Factions, który potwierdzono jakiś czas temu. Chociaż niewiele wiadomo na temat tego, czego gracze mogą oczekiwać od gry po jej nieokreślonym wydaniu w pewnym momencie w przyszłości, wiadomo, że osadzona jest w świecie Ostatni z nas i pierwotnie miał być komponentem multiplayer do Ostatni z nas część 2 zanim pełny potencjał koncepcji został zrealizowany jako okazja do zbudowania pełnoprawnej gry wieloosobowej.

Możliwość pracy nad grą eksperta projektanta przepustek bitewnych, takiego jak Howard, wywołała jednak wiele spekulacji wśród fanów. Niedawne zatrudnienie Howarda przez Naughty Dog, wraz z niedawnymi poszukiwaniami producenta Live Ops, najlepiej z pewnym doświadczeniem w tworzeniu darmowych tytułów, dało fanom solidne powody, by podejrzewać, że przyszła gra wieloosobowa będzie darmowa. tytuł. Chociaż są to wciąż niepotwierdzone plotki krążące po społeczności, wielu uważa, że ​​wiedza Howarda zostanie wykorzystana przy wprowadzaniu przepustek bitewnych i innych systemów monetyzacji do przyszłego tytułu, aby wspierać go jako potencjalnie darmową grę.

WIĘCEJ: Mimo braku nowych gier, Jak i Daxter Franchise z Naughty Dog nadal żyją

Źródło: KomiksŹródło : https://gamerant.com/fortnite-battle-pass-developer-naughty-dog/