Destiny x Fortnite x Fall Guys? O mój!


Niektóre z największych nazwisk w grach przechodzą strumienie z nowymi skórkami i wielkimi wiadomościami.

Wczoraj Bungie (twórcy Przeznaczenie 2) miał wielką prezentację w następnym rozdziale Przeznaczenie. Na swoim twitch streamie omówili sporo rzeczy, w tym ujawnienie kolejnego dużego rozszerzenia (Światło) wraz z nową podklasą (Pasmo), a wkrótce także mnóstwo aktualizacji.

Chociaż to były same w sobie wielkie wiadomości, pojawiło się WIĘCEJ ogłoszeń, które wstrząsnęły światem gier jako całością. Destiny 2 jest już dostępne do pobrania z Epic Store. Aby uczcić premierę, Bungie i Epic robią dużo zamiany skórek!

Destiny x Fortnite x Fall Guys

Do Przeznaczenie 2 graczy, możesz pobrać 3 nowe zestawy zbroi tematycznie od Fortnite poprzednie sezony już teraz. Dla Tytanów masz Czarnego Rycerza (z przepustki bojowej sezonu 2), Czarnoksiężnicy dostają Drift (przepustka bojowa sezonu 5), a Łowcy otrzymują zestaw oparty na Zbroi Omega (sezon 4). Wszystkie te zestawy zostały Przeznaczenie-a-fied, aby zmieścić się bardziej w linii, ale inspiracja jest wyraźnie tam.

Również w ramach uczczenia samej instalacji gry ze sklepu Epic Store otrzymasz DARMOWY pakiet na 30. rocznicę. To odblokowuje specjalną aktywność w lochach w Destiny 2, a także otwiera misję zdobycia egzotycznego Gjallarhorna — który wciąż jest jedną z najlepszych broni w grze.

Do Fortnite gracze, uzyskasz dostęp do zakupu 3 nowych skórek (Zavala, The Exo Stranger, Ikora Rey), a także TONY innych kosmetyków w Fortnite sklep.

Ten film jest zabawnym ukłonem w stronę niesławnej „Jaskini łupów” i stanowi miłe wprowadzenie dla tych postaci. Ale to nie wszystko! Jest nawet specjalny tryb, w który możesz grać:

przez Bungie

Teraz, gdy już jesteście ubrani jak na akcję Destiny, chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym te skórki będą się czuły jak w domu. Epic współpracował z Team PWR i naszymi artystami, aby odtworzyć mapę Javelin-4 w Fortnite. Jeśli sprostasz wyzwaniu, możesz wskoczyć do specjalnej gry Control stworzonej w całości w trybie kreatywnym Fortnite i walczyć z innymi graczami o te strefy. Możesz wybierać między Czarnoksiężnikiem, Łowcem i Tytanem, aby uzyskać gotowy zestaw, który ma uchwycić ducha każdej klasy za pomocą własnego zestawu broni, granatów, a nawet Super.

To całkiem niesamowite! Tryb sterowania w Przeznaczenie 2 jest zasadniczo zdobyciem punktu z 3 punktami. Fakt, że dodali nawet zestaw broni, granaty i „super” to świetna zabawa. Jeśli jesteś fanem Fortnite dlaczego nie uruchomić tego trybu i dać mu huk!.

Jesienne chłopaki Fani, otrzymacie też ciekawe dodatki z 3 nowymi skórkami do zdobycia.

Te trzy skórki reprezentują Tytana, Czarnoksiężnika i Łowców z Przeznaczenie w Jesienny facets. Te skórki będą dostępne 17.09.22, więc będziecie musieli poczekać na nie nieco dłużej. Ale podkręcili urodę do 100.

Naprawdę fajnie jest widzieć, jak te wielkie gry współpracują w sposób, który nie jest obowiązkowy i to tylko kosmetyczne zmiany. Bardzo lubię wszystkie te skórki i prawdopodobnie kupię kilka. Jeśli masz trochę waluty w grze, możesz kupić te skórki dla swoich postaci. A biorąc pod uwagę, że wszystkie te trzy gry są darmowe, dlaczego by ich nie wypróbować!

Nie będę kłamać, miałem już sporo V-dolców i kupiłem pakiet Destiny 2 Skin do Fortnite. The Przeznaczenie 2 Zestawy zbroi również będą w rotacji w tym sezonie dla Jasnego Pyłu – więc możesz je również zdobyć. Czas zacząć odkładać Jasny Pył.

Oczy w górę, Strażniku!

Awatara

Pisarz, redaktor, Texas Native i Austinite od ponad 15 lat, Adam zajmuje się wszystkim, co dotyczy gier stołowych. Obejmuje to Warhammer 40,000, Age of Sigmar, D&D, gry planszowe i wszystko inne, co obejmuje kości, plansze, karty i stół. Hobbysta, gracz i kolekcjoner figurek i gier. Obecną obsesją Adama są jego Armie Śmierci dla Age of Sigmar, jego Blood Angels i Tyranids za 40 tys.  • Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63066e2ec1694c4e9cc9f6ae12e638cd&url=https%3A%2F%2Fwww.belloflostsouls.net%2F2022%2F08%2Fdestiny-x-fortnite-x-fall-guys-oh-my.html&c=18419776975257583507&mkt=fr-fr