Destiny 2 x Fortnite: zwrotnica, której naprawdę potrzebowaliśmy, wreszcie jest tutaj


Destiny 2 przejmuje Fortnite jako nowy crossover, który wyląduje na wyspie! Wiele przecieków i dokuczliwości później i wreszcie widzimy, jak to się dzieje. Więc jak fajnie jest?

Bungie właśnie potwierdził, co jest w sklepie Destiny 2 za pośrednictwem zwiastuna rozszerzenia Lightfall. Obejmuje to spojrzenie na sezon 18, który jest tak piracki, lokalizację na Neptunie, nowe typy wrogów i nie tylko. Najlepsze jest jednak to, że destiny 2 jest już dostępne w sklepie Epic Games!

Sprawdź poniżej wszystkie szczegóły.

Destiny 2 x Fortnite: czego się spodziewać?

Destiny 2 jest już dostępne w sklepie Epic Games Store i można je pobrać Destiny 2, pakiet na 30. rocznicę! Wszystkie dodatki do Destiny 2 są również bezpłatne przez następny tydzień. Chłodny!

Wróćmy teraz do długo oczekiwanego crossovera Destiny 2 x Fortnite. Epic Games i Bungie potwierdziły nową współpracę po tym, jak wyciekła ona wcześnie. W Fortnite możesz zdobyć trzy nowe skórki, Zavala, Ikora, oraz Nieznajomy (która również zawiera wyjątkowy rybopodobny Duch).

Inne rzeczy obejmują miecze Destiny jako kilofy do walki w zwarciu i eleganckie szybowce Sparrow.

Dla graczy Destiny 2 dostępny jest sprzęt w stylu Fortnite, który wygląda naprawdę dobrze dla każdej podklasy. Na przykład zbroja Tytana jest inspirowana Czarnym Rycerzem, Łowcy zmieni się w Omegę, a Warlock w Drift.

Ale Bungie nie współpracowało tylko z Epic. Ta trzecia gra, Mediatonic’s Fall Guys, doczeka się crossovera 17 września, ze skórkami Destiny 2, w tym Tytan, Czarnoksiężnik, oraz Łowca.

Inne szczegóły dotyczące możliwej specjalnej listy odtwarzania lub kolekcji, które będą po prostu gładkie ze skórkami, są nadal nieznane. Ale Bungie powinno ujawnić więcej informacji w nadchodzących dniach.

Czekajcie na więcej fajnych wiadomości i wskazówek dotyczących Fortnite!Źródło : https://www.opticflux.com/destiny-2-x-fortnite-the-crossover-we-really-needed-is-finally-here/25775/