Destiny 2 łączy siły z Fortnite i Fall Guys w celu nowej współpracy


Zeszłej nocy Bungie ujawniło kilka ekscytujących wiadomości na temat przyszłości Destiny 2, w tym nadchodzącego dodatku Lightfall, nowych funkcji rozgrywki, Season of Plunder i oczywiście nowej współpracy z Fortnite i Fall Guys.

Jako największa współpraca między Epic Games i Bungie, gracze obu gier skorzystają z nowego crossovera. Podczas gdy dowódca Zavala, Ikora Rey, Exo Stranger i Warlock Vanguard wkraczają do świata Fortnite, do uniwersum Destiny 2 wkraczają trzy oryginalne stroje z przebojowego Battle Royale firmy Epic. Każdy nowy strój w Destiny 2 należy do jednej z głównych klas: Łowcy zdobywający Zapomnienie, Tytani zdobywający Czarnego Rycerza oraz Czarnoksiężnicy noszący Drift.

DUALSHOCKERS WIDEO DNIA

Ekscytującą częścią tej współpracy Bungie i Epic Games jest to, że po raz pierwszy kultowe postacie Destiny 2 pojawiają się w innym wszechświecie. Ponadto po raz pierwszy Epic Games wypuszcza oryginalne stroje Fortnite w IP, którego nie są właścicielami.

Oprócz dodania nowych strojów zarówno do Destiny 2, jak i Fortnite, w tym ogromnym crossoverie jest jeszcze więcej ukrytych warstw. Bungie dodała kultowy autobus bojowy Fortnite do Dzielnicy Eliksini w Ostatnim Mieście, nowej lokalizacji, do której można uzyskać dostęp, aktualizując grę do najnowszej wersji w Sezonie Plądrowania.

Z drugiej strony firma Epic Games nawiązała współpracę z wieloma fanami Destiny 2 w Fortnite, aby zbudować nową mapę w trybie kreatywnym, która reprezentuje kultowy Javelin 4 w Destiny 2. Gracze nie tylko odkrywają mapę, ale także mogą dołączyć, aby Mecz PvP na Javelin-4 w nowych strojach Destiny 2, które dosłownie odtwarzają Destiny 2 w środowisku trzeciej osoby.

Teraz, jeśli słyszałeś wystarczająco dużo o crossoverze Destiny 2 i Fortnite, przejdźmy do następnej wielkiej współpracy w Fall Guys!

Mamy nadzieję, że zespół Bungie jest wystarczająco hojny, aby pozwolić Strażnikom na zabawę w wyjątkowej grze Battle Royale. Możesz więc spodziewać się dodania trzech kultowych strojów głównych klas postaci w Destiny 2 do Fall Guys jako nowych przedmiotów kosmetycznych. Biorąc to pod uwagę, nie ma żadnego odniesienia ani przedmiotu kosmetycznego pochodzącego z Fall Guys do Fortnite.Źródło : https://www.dualshockers.com/destiny-2-teams-up-with-fortnite-fall-guys-for-new-collaboration/