Deku’s Smash w Fortnite: zdaniem graczy zmarnowany sezon

Współpraca z My Hero Academia została dodana do Fortnite wraz z aktualizacją v26.10, przywracając moc Deku’s Smash. Chociaż ta zdolność jest kontrowersyjna, istnieją sposoby, aby jej przeciwdziałać. Epic Games wprowadziło także Ścianę Lodu Todoroki, która jest doskonałą przeciwwagą dla mocy Deku. Mimo to wielu graczy jest niezadowolonych z dodania tego przedmiotu i chciałoby, aby został on szybko usunięty.

Deku’s Smash, najbardziej kontrowersyjny przedmiot w Fortnite

Epic Games po raz kolejny dodało Deku’s Smash do zrzutów All Mighty Supply. Te krople okresowo wpadają do bezpiecznej strefy i zawierają mityczne przedmioty My Hero Academia. Pomimo tego, że Ściana Lodu jest doskonałą kontracją dla tego przedmiotu, wielu graczy wciąż narzeka.

Użytkownik Reddita Little_Timmy_is_Back uważa, że ​​Epic Games zrujnowało doskonały sezon tą pozycją.
„Ten sezon został uznany za najlepszy w tym rozdziale. Była niezwykle zrównoważona. Mobilność była dobra. Wybór broni był sprawiedliwy i zrównoważony. Nie było żadnych przepotężnych przedmiotów Mitycznych, które mogłyby zrujnować grę. Więc dlaczego, Epic… dlaczego musisz niszczyć coś dobrego? Ten sezon nie potrzebował tych bzdur” – napisał użytkownik Reddita.

64BitDragon zwrócił uwagę, że Deku’s Smash opuści grę wraz z następną aktualizacją, co jest dla nich świetną wiadomością: „Dzięki Bogu. Według informacji o łatce wygląda na to, że zostanie ona opuszczona w następnej aktualizacji. »

„Zawsze udaje im się wszystko zepsuć głupimi dodatkami” – napisał Fortnitesworstsniper, podczas gdy Drewskeet nazwał ten przedmiot niezwykle irytującym. Redditor allhailzamasu94 ma proste rozwiązanie, które mogłoby ulepszyć przedmiot: „Trzeba go tylko mocno osłabić. »

Wielu innych graczy Fortnite skarżyło się na ten przedmiot, a niektórzy nawet kpili z Epic Games za przywrócenie go. Biorąc jednak pod uwagę, że Fortnite ma ponad 500 milionów graczy, ciężko powiedzieć, czego tak naprawdę któryś z nich chce.

Deku’s Smash zostanie usunięty w aktualizacji v26.20, której premiera zaplanowana jest na 26 września. W międzyczasie gracze będą musieli nauczyć się używać Lodowej Ściany Todoroki i innych przedmiotów, aby mu przeciwdziałać.

Źródło: www.bing.com