Deku’s Smash: Gracze Fortnite protestują, twierdząc, że zrujnowało to bieżący sezon.

Słynny Smash Deku powraca do Fortnite z aktualizacją v26.10. Współpraca z My Hero Academia nie jest tak naprawdę zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że najnowsza aktualizacja również przyniosła to partnerstwo. Jednak ten legendarny przedmiot zawsze budził kontrowersje, a niektórzy gracze uważają nawet, że zrujnował cały sezon.

Uderzenie Deku: kontrowersyjny mityczny przedmiot

Nie można zaprzeczyć, że moc anime jest potężna, ale w sezonie 4 dość łatwo jest jej skontrować. Oprócz Deku’s Smash, Epic Games dodało także Ice Wall Todoroki, która okazuje się być idealną kontracją dla tej umiejętności. Pomimo tego środka zaradczego wielu graczy jest niezadowolonych z przedmiotu i chciałoby, aby został on wkrótce usunięty.

Niezadowoleni gracze

Po raz kolejny firma Epic Games dodała Uderzenie Deku do Wszechmocnych Zrzutów Zaopatrzenia. Te zrzuty zaopatrzenia okresowo wpadają do bezpiecznej strefy i zawierają mityczne przedmioty My Hero Academia. Chociaż lodowa ściana jest doskonałą przeciwwagą dla innego mitycznego przedmiotu, wielu graczy wciąż narzeka.

Użytkownik Reddita o imieniu Little_Timmy_is_Back uważa, że ​​Epic Games zrujnowało doskonały sezon tą legendarną pozycją. „Ten sezon został uznany za najlepszy w tym rozdziale. Była wyjątkowo dobrze zrównoważona. Mobilność była dobra. Wybór broni był sprawiedliwy i zrównoważony. Nie było żadnych przemożnych mitycznych przedmiotów, które rujnowałyby grę. Więc dlaczego, Epic… dlaczego musisz niszczyć coś dobrego? Ten sezon nie potrzebował tych bzdur” – napisał ten użytkownik.

64BitDragon zwrócił uwagę, że Deku’s Smash zniknie z gry wraz z kolejną aktualizacją, co jest dla nich świetną wiadomością: „Dzięki Bogu. Według informacji o łatce wygląda na to, że zniknie w następnej aktualizacji. »

„Zawsze udaje im się wszystko zepsuć tymi głupimi dodatkami” – napisał Fortnitesworstsniper, podczas gdy Drewskeet nazwał ten przedmiot niezwykle irytującym. Inny użytkownik Reddita, allhailzamasu94, ma proste rozwiązanie, które ulepszyłoby przedmiot: „Trzeba go tylko poważnie osłabić”.

Wielu innych graczy Fortnite skarżyło się na ten przedmiot, a niektórzy nawet kpili z Epic Games za przywrócenie go. Biorąc jednak pod uwagę, że Fortnite ma ponad 500 milionów graczy, ciężko powiedzieć, czego dokładnie każdy z nich pragnie.

Los Uderzenia Deku

Deku’s Smash zostanie wycofany wraz z aktualizacją v26.20, która prawdopodobnie zostanie wydana 26 września. W międzyczasie gracze będą musieli nauczyć się używać Lodowej Ściany Todoroki i innych przedmiotów, aby mu przeciwdziałać.

Źródło: www.bing.com