Data premiery współpracy Fortnite x Lewis Hamilton i Skins

Współpraca Lewisa Hamiltona i Fortnite: coś nowego, czego nie można przegapić

Fortnite, stale rozwijająca się gra typu Battle Royale, powita nową ikonę w swojej serii Icon – w osobie legendy Formuły 1 Lewisa Hamiltona. Ta współpraca stanowi kamień milowy, ponieważ Hamilton zostaje pierwszym kierowcą wyścigowym, który dołącza do grona Icon Series Fortnite – kolekcji, w której wcześniej brały udział takie gwiazdy jak LeBron James, Ariana Grande i Neymar Jr.

Lewisowi Hamiltonowi, obecnie trzeciemu w światowych rankingach F1, nie są obce pochwały i osiągnięcia. Mając na swoim koncie 103 zwycięstwa na całym świecie, Hamilton zdominował świat wyścigów. Teraz ma zamiar zrobić furorę w wirtualnym świecie Fortnite. Jego obecność w grze to nie tylko crossover; to fuzja kultury sportu i gier wideo.

Skórka Lewisa Hamiltona w Fortnite

Skórka Lewisa Hamiltona w Fortnite to coś więcej niż tylko model postaci; to cyfrowe ucieleśnienie osoby biegacza. Gracze mogą spodziewać się podobizny Hamiltona, z alternatywnymi stylami odpowiadającymi różnym gustom. Współpraca została ogłoszona zwiastunem przedstawiającym Hamiltona poruszającego się po szklanym labiryncie, być może symbolizującym złożony i ekscytujący świat Fortnite, przed wielkim wejściem do gry.

Kompletna kolekcja Lewisa Hamiltona Fortnite

Kolekcja Icon Series Lewisa Hamiltona będzie zawierać skórkę podstawową w co najmniej dwóch alternatywnych stylach, szybowiec przypominający deskę surfingową, kilof w kształcie miecza i wyjątkowy plecak inspirowany kosmosem. Ten plecak jest inspirowany buldogiem Hamiltona, Roscoe, który ma nawet swój własny profil na Instagramie.

Kolekcja Lewisa Hamiltona Icon Series będzie dostępna w sklepie z przedmiotami Fortnite od piątku 17 listopada od 19:00 czasu wschodniego. Ta współpraca budzi emocje zarówno wśród entuzjastów Fortnite, jak i fanów wyścigów. Jest to świadectwo zaangażowania Fortnite we wprowadzanie na swoją platformę różnorodnej i ekscytującej zawartości, nieustannie zacierając granice pomiędzy różnymi sferami rozrywki.

Źródło: www.bing.com