Premiera skórki Milesa Moralesa w Fortnite – datę już zaznaczono!

Kolejne wydarzenie w świecie Fortnite: premiera skórki Milesa Moralesa

W czasie, gdy fani Marvela niecierpliwie czekają na debiut filmu Spider-Man: Across the Spider-Verse, gracze Fortnite oczekują z niecierpliwością na premierę skórki Milesa Moralesa. ShiinaBR, znany przeciekacz i entuzjasta Fortnite, ujawnił ekscytującą nową informację: bardzo pożądana skórka Milesa Moralesa zostanie udostępniona graczom we wtorek, 23 maja 2023 roku.

ShiinaBR we współpracy z twórcą treści Fortnite, znanym jako „Jinskow”, ujawnił, że zarówno Miles Morales, jak i Miguel O’Hara zostaną udostępnieni twórcom Fortnite przed oficjalnym wydaniem tych dwóch postaci. Następnie fantastyczne skórki zostaną udostępnione wszystkim graczom w dniu, w którym zaplanowano ich wydanie.

Fantastyczne wizualne efekty w grze Fortnite

Gracze są zaskoczeni, jak Epic Games uchwyciło fantastyczne i charakterystyczne efekty wizualne, które zostały ożywione przez Sony Pictures Animation, gdy skórka Fortnite Miles Morales przygotowuje się do wielkiego pojawienia się w sklepie w grze. ShiinaBR uratowała sytuację, przesyłając zapierającą dech w piersiach demonstrację na swój kanał YouTube. Przedstawiają w nim obszerny przegląd zestawów skórek Milesa Moralesa i Miguela O’Hary, ukazując je w całej okazałości.

Cena skórek Milesa Moralesa i Miguela O’Hary w Fortnite

Spekulacje sugerują, że te wspaniałe pakiety skórek Marvela najprawdopodobniej trzymałyby się zwykłej struktury kosztów, mimo że Epic Games nie ujawniło jeszcze konkretnych cen tych pakietów. Pakiet zawierający obu bohaterów zwykle kosztuje co najmniej 2800 V-dolców w najbardziej podstawowej formie. Jeśli gracze chcą kupić pojedyncze skórki, powinni zaplanować zapłacenie około 1800 V-dolców za postać. Ta cena nie obejmuje żadnych innych towarów, takich jak ozdoby na plecy, sprzęt do zbierania lub emotikony.

Premiera skórki Milesa Moralesa w Fortnite

Odliczanie rozpoczęło się, a oczekiwania związane z datą premiery skórki Fortnite Miles Morales zbliżają się do gorączki. Fani mogą teraz zaznaczyć w swoich kalendarzach wtorek, 23 maja 2023 roku, dzięki ekskluzywnym informacjom dostarczonym przez ShiinaBR. Tego dnia wreszcie będą mieli szansę wkroczyć do akcji jako ukochani Miles Morales i Miguel O’Hara.

Źródło: irnpost.com.