Data premiery skórki Fortnite Ahsoka Tano

Ahsoka Tano z Gwiezdnych Wojen będzie wkrótce dostępna w Fortnite. Dowiedz się, kiedy skórka będzie dostępna.

Ahsoka Tano przybywa do Fortnite

W Fortnite nadchodzi nowa współpraca w ramach Gwiezdnych Wojen z Ahsoką Tano, byłą uczennicą Jedi. Wprowadzenie Ahsoki oznacza współpracę Epic Games z miniserialem telewizyjnym Ahsoka, emitowanym obecnie w serwisie Disney+. Ahsoka została po raz pierwszy przedstawiona w animowanym filmie Wojny klonów z 2008 roku jako młoda uczennica Padawana przydzielona Anakinowi Skywalkerowi. Później pojawiła się w serialu telewizyjnym Wojny klonów, The Mandalorian, The Book of Boba Fett, a ostatecznie w swoim własnym serialu Ahsoka. Postać pojawi się zatem w Fortnite, dołączając do długiej listy postaci z Gwiezdnych Wojen odtworzonych w formie grywalnych skórek, w tym Dartha Vadera, Dartha Maula, Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego i wielu innych.

Kiedy skórka Ahsoki będzie dostępna w Fortnite?

Ahsoka będzie dostępna od 26 września 2023 r. Skórka będzie częścią przepustki bojowej sezonu 4 rozdziału 4. Podobnie jak w przypadku większości sezonów, tę specjalną skórkę będzie można odblokować w połowie sezonu. Ahsoka dołącza do innych skórek Przepustki Bitewnej Sezonu 4 z Rozdziału 4, w tym Nolana Chance, Fish Thicc, Mae, Khaby Lame i Kado Thorne. Zastanawiasz się, jak zdobyć Ahsokę? Koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Poprzednie kolaboracje w ramach Gwiezdnych Wojen

W ramach poprzedniej współpracy w ramach Gwiezdnych Wojen dodano i powrócił legendarny miecz świetlny, dostępny jako nagroda w skrzyni lub uzyskany za walkę z Darthem Vaderem w poprzednim sezonie. Nie jest jeszcze jasne, czy miecze świetlne powrócą w ramach tej najnowszej współpracy. Oczekuje się, że Epic Games ujawni więcej informacji w miarę zbliżania się daty premiery Ahsoki.

Aby uzyskać więcej wiadomości o Fortnite, sprawdź naszą dedykowaną sekcję lub niektóre z naszych przewodników i samouczków poniżej:

  • Przewodniki Fortnite – wszystkie kody odzyskiwania Fortnite | Kiedy rozpoczyna się sezon 5 Fortnite Rozdział 3? | Wszystkie nagrody Twitch Drop Fortnite | Jak stworzyć własną skórkę Fortnite |
  • Wydarzenia Fortnite – Fortnite Winterfest 2022
  • Najlepsze kody rzemieślnicze Fortnite – najlepsze kody ścieżki edycji | Najlepsze kody do zabawy w chowanego | Najlepsze kody map zombie

Źródło: www.ginx.tv