Fortnite rozdział 5 – przeciek sugeruje nowe zmiany | Fortnite Polska

Fortnite rozdział 5 – przeciek sugeruje nowe zmiany

Fortnite rozdziały od dawna podlegają ciągłym zmianom dla dewelopera Epic Games. Pierwszy rozdział trwał prawie dwa pełne lata, podczas gdy rozdział 3 był znacznie krótszy i miał zaledwie 362 dni. Wielu fanów zastanawiało się, jak długi będzie rozdział 4, a dzięki nowemu przeciekowi być może poznamy odpowiedź.

Ten wyciek mówi nam, że Epic wprowadza pewne potencjalnie znaczące zmiany strukturalne, które wpłyną zarówno na rozgrywkę, jak i nadrzędną historię Fortnite wplata się w swoją markę chaosu w trybie Battle Royale.

Przeciek pochodzi z NotJulesDev i ShiinaBR na Twitterze. Obaj przeciekacze mają udokumentowane osiągnięcia.

Fortnite Rozdział 4 zakończy się po czwartym sezonie, co oznacza, że ​​rozdział 5 rozpocznie się pod koniec 2023 roku. Dokładnie tak poradził sobie Epic Fortnite Rozdział 3, który uwiarygodnia ideę, że twórcy zamierzają uczynić rozdziały znacznie bardziej konkretnymi konstrukcyjnie, posuwając się naprzód.

„Pod pewnymi względami to dobra zmiana. W końcu oznacza to, że gracze będą dokładnie wiedzieć, kiedy coś się zmieni.”

Pamiętaj, że zmiany rozdziałów generalnie wprowadzają do gry ogromne zmiany zmieniające mapy, powodując, że gracze ponownie uczą się tego, co zadecydowało o ich sukcesie na poprzednich mapach.

Rozdział 5 Fortnite – co to oznacza dla graczy?

Według przecieku, gracze będą mieli mniej czasu na naukę mapy. Mając dwa lata na eksplorację każdego zakamarka, gracze byli w stanie naprawdę opanować krajobraz podczas Rozdziału 1. Oczywiście daje to ogromną przewagę każdemu, kto gra konsekwentnie i corocznie rozdziały w Fortnite znacząco ograniczyłoby tę przewagę.

Najprawdopodobniej jest to strata, którą Epic jest skłonny zaakceptować, ponieważ wyrównuje sytuację dla zwykłego tłumu. Tak czy inaczej, jeśli ten wyciek okaże się prawdziwy, gracze powinni spodziewać się rozdziału 5 Fortnite pod koniec roku.

Źródło : Comicbook.com