Darth Vader z Gwiezdnych Wojen pojawi się w Fortnite w sezonie 3


Fani Fortnite od jakiegoś czasu chcieli, aby Darth Vader został dodany do gry, a w zeszłym tygodniu podczas prezentacji Unreal Engine 5 wyglądało na to, że ich modlitwy mogą zostać wysłuchane, gdy widzowie o orlim wzroku zauważyli wskazówkę dotyczącą nazwy słynny złoczyńca (bohater?) z Gwiezdnych Wojen na ekranie komputera.

Obecność folderu o nazwie C3S3_VADER na ekranie dewelopera Fortnite była dość mocnym wskaźnikiem, że Darth Vader pojawi się w grze w trakcie następnego sezonu, rozdziału 3, sezonu 3, ale mógł to być również żart w Epic Games ’ część lub nawet po prostu losowe imię wybrane przez kogoś z zespołu programistów, aby zmylić widzów.

Jednak kilka dni później… przeciek z solidnymi osiągnięciami wycieków niezapowiedzianych szczegółów gry Fortnite potwierdziło, że nie tylko Darth Vader zostanie dodany do Fortnite w sezonie 3, ale także będzie pewnego rodzaju bossem na mapie gry, z którym gracze będą walczyć.

Rozpoczęcie sezonu 3 w Fortnite Chapter 3 jest obecnie planowane na początek czerwca, co niestety omija datę 4 maja, która jest zwykle używana do promocji związanych z Gwiezdnymi Wojnami i uroczystości fanów. To okno wydawnicze łączy się jednak bardzo dobrze z debiutem serii Obi-Wan Kenobi Disney+, który ma się rozpocząć pod koniec maja i będzie kontynuowany przez cały czerwiec z nowymi odcinkami co tydzień.

Potwierdzono również, że Darth Vader pojawi się w serii Obi-Wan, co sprawia, że ​​​​przeciek o jego dodaniu do Fortnite jest jeszcze bardziej wiarygodny, że już jest.

Nie jest jasne, czy inne postacie z serii, takie jak sam Obi-Wan, mają pojawić się w Fortnite, choć warto zauważyć, że ekran pokazany w prezentacji Unreal Engine 5 wymienia również Indianę Jones jako kolejny dodatek do rozdziału 3 sezonu 3.

Istnieją również foldery nazwane na cześć Dooma i Family Guya, co prawdopodobnie oznacza, że ​​postacie lub przedmioty z tych dwóch franczyz są również planowane do promocji Fortnite w przyszłości, chociaż żaden folder nie wspomina o rozdziale lub sezonie.

Fortnite ma ugruntowaną historię współpracy z nieruchomościami należącymi do Disneya, z których najbardziej godne uwagi są Marvel Comics, Aliens, Predator i Star Wars. Niestety, gracze nie zostali jeszcze pobłogosławieni współpracą Disney Princess x Fortnite, choć można sobie życzyć gwiazdy.

Potrzebujesz więcej wiadomości o grach? Śledź nas na Facebooku i Świergot.

Podziel się tym postem:

Źródło : https://www.onmsft.com/news/star-wars-darth-vader-fortnite-video-game