Ciri i Yennefer z Wiedźmina w Fortnite – skórki już dostępne!

Strzelanka typu battle royale firmy Epic Games Fortnite wprowadziła kilka nowych postaci z Wiedźmina 3. Ciri, adoptowana córka Geralta z Rivii, i jego ukochana Yennefer z Vengerbergu są już dostępne w sklepie z przedmiotami w grze. Można również znaleźć emocjonującą walkę karcianą PvE typu roguelike w grze Rogue Mage, gdzie gracze spotykają postacie z Wiedźmina.

Popularne postacie z Wiedźmina dostępne są w dwóch własnych wyspach: Ciri’s Escape i Yennefer’s Battleground, które można znaleźć w zakładce Discover w grze. Aby natychmiast wylądować na wyspach, wystarczy wpisać odpowiednie kody. Ukończenie obu wysp nagrodzi graczy fantazyjnym sztandarem, którego można używać w grze. Dwie wyspy będą aktywne do 4 lipca.

Prawdziwą atrakcją są skórki, które można wyposażyć, choć wymagają trochę V-dolców. Obecnie Yennefer można kupić samą za 1500 V-dolców (około 12 USD) lub w pakiecie z kilofem Megascope, ozdobą z ptasiej czaszki i emotką Czarne Skrzydła, w której przywołuje swojego magicznego kruka za 1800. Tymczasem Ciri jest dostępna tylko w pakiecie za 2000 V-dolców i zawiera zarówno plecak, jak i kilof jej srebrnego miecza Zireael, a także szybowiec bazyliszka. Te skórki mają również kilka fajnych akcentów. Na przykład ręce Ciri będą świecić na zielono, gdy trzyma kilof z mieczem Zireael.

Niestety, Geralt nie dołącza do Ciri i Yennefer, ponieważ Biały Wilk był wcześniej możliwy do odblokowania skórką, którą właściciele Przepustki Bitewnej mogli zdobyć w Rozdziale 4 Sezonu 1. W rezultacie prawdopodobnie nie będzie na sprzedaż w żadnym momencie, chociaż ci, którzy go odblokowali, mogą używać go w każdej chwili.

Źródło: https://kotaku.com/fortnite-witcher-ciri-yennefer-item-shop-vbucks-1850572369.