Czym jest naprawa maszyny w Fortnite?


Zobaczysz mnóstwo Naprawiających maszyn rozsianych po wyspie w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4, ale co dokładnie one robią? Wyjaśniliśmy, czym jest naprawa maszyn w Fortnite i gdzie je znaleźć, właśnie tutaj.


W 4 sezonie Fortnite nie brakuje przedmiotów i mechanik, z którymi trzeba się uporać. Główna aktualizacja wprowadziła wszystko, od samoulepszania broni EvoChrome po bezpieczne skarbce zawierające cenne łupy.

Ponadto naprawianie maszyn jest funkcją, która jest dostępna w Fortnite od jakiegoś czasu, ale być może nie wchodziłeś z nią w interakcję zbyt często. Urządzenia te mogą być niezwykle przydatne w trakcie meczu lub do wykonywania cotygodniowych wyzwań.

Ale czym jest Reperująca Maszyna i gdzie można ją znaleźć? Mamy cię poniżej.

Czym są naprawiające maszyny w Fortnite?

Naprawiające maszyny to automaty sprzedające zaśmiecone wokół mapy Fortnite, które sprzedawać przydatne przedmioty lecznicze, takie jak bandaże, apteczki i mikstury osłony.

Gracze mogą kupić te leki po prostu wchodząc w interakcję z dowolną maszyną, którą znajdą w meczu, o ile mają wystarczającą ilość sztabek złota. Na szczęście Reperowanie nie jest tak drogie jak sprzedawcy broni, a przedmioty kosztują tylko około 25-50 sztabek złota.

Podczas gdy plądrowanie leczeń i tarcz ze skrzyń lub z ziemi jest nadal idealnym sposobem na ich znalezienie, naprawiające maszyny są idealne, gdy kończy ci się intensywna walka lub wpadasz w burzę.

Lokalizacje maszyn do naprawy Fortnite

Razem, we wszystkich zakątkach mapy Fortnite znajduje się 10 naprawiających maszyn. Bez względu na to, gdzie wylądujesz, nie powinieneś znajdować się zbyt daleko od najbliższego sprzedawcy.

Na poniższej mapie zaznaczyliśmy każdą z maszyn naprawczych Fortnite:

Jeśli próbujesz ukończyć zadanie Tygodnia 0, możesz udać się do dowolnej Maszyny naprawczej i kupić najtańszy przedmiot w ofercie, aby zdobyć PD i podnieść poziom przepustki bojowej. Nie można ich również zniszczyć ani wyczerpać zapasów, więc nie ma pośpiechu, aby tam udać się, gdy tylko wylądujesz.


Aby uzyskać więcej informacji na temat Fortnite, sprawdź, jak zdobyć skórkę SypherPK Icon Series, a także jak uzyskać zwrot pieniędzy za V-dolce.

Kredyty obrazkowe: Epic Games / Fortnite.ggŹródło : https://charlieintel.com/what-is-a-mending-machine-in-fortnite/199465/