Czym jest broń dystansowa w Fortnite?


Dla tych, którzy zastanawiają się, czym jest broń dystansowa w Fortnite, aby ukończyć zadanie, oto wszystko, co musisz wiedzieć.


Fortnite ma ogromną różnorodność przedmiotów i broni do wykorzystania w grze, z mnóstwem broni i innych unikalnych przedmiotów, takich jak Młot fali uderzeniowej i Big Bush Bomb.

Czasami cotygodniowe zadania Fortnite będą polegać na używaniu lub nieużywaniu określonych rodzajów broni, pozostawiając niektórych zastanawiających się, co sprawia, że ​​„broń dystansowa”?

W misjach Fortnite rozdział 4, sezon 1, tydzień 8, gracze muszą wyeliminować gracza, który nie ma broni dystansowej w ekwipunku na piechotę. Oto, czym jest broń dystansowa Fortnite, abyś mógł wykonać swoją misję.

Broń dystansowa jest niezwykle powszechna w Fortnite.

Co jest uważane za broń dystansową Fortnite?

Broń dystansowa w Fortnite jest po prostu broń, która zadaje obrażenia z dystansu. Obejmuje to każdą broń w grze, która strzela pociskami/pociskami.

Ta kategoria broni dystansowej nie obejmuje broni białej takie jak młot fali uderzeniowej i kilof gracza lub narzędzie do zbierania plonów.

Jak wyeliminować wroga bez broni dystansowej w Fortnite

Oznacza to, że aby ukończyć zadanie sezonu 1, tydzień 8, gracze muszą pozbyć się wszystkich pistoletów i broni miotanej ze swojego ekwipunku, kiedy eliminują gracza. Najlepszym sposobem na to jest powal wroga dowolną bronią, a następnie upuść całą broń dystansową i walcz z wrogiem, aż zostanie wyeliminowany.

Jeśli z jakiegoś powodu to nie działa z młotem fali uderzeniowej, po prostu wyciągnij kilof i zrób to w staromodny sposób. To powinno zakończyć Twoją misję i lepiej zrozumieć, czym jest broń dystansowa w Fortnite.


Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, sprawdź, jak ukończyć zadania współpracy w Dead Space, lub zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami poniżej:

Jak wylądować w Hot Spots w Fortnite | Lokalizacje broni egzotycznych w Fortnite | Kiedy zaczyna się rozdział 4, sezon 2 Fortnite? | Gdzie znaleźć Trail Thrashers w Fortnite | Gdzie znaleźć skrzynie Oathbound w Fortnite | Wszystkie ulepszenia rzeczywistości Fortnite | Co oznacza Syfon w Fortnite? | Jak zdobyć Falcon Scout w Fortnite | Jakie są poziomy kont w Fortnite?

Kredyty obrazkowe: Epickie gryŹródło : https://www.charlieintel.com/what-is-a-ranged-weapon-in-fortnite/223943/