Czym będzie finałowe wydarzenie Fortnite Fracture?


Już tylko jeden dzień dzieli nas od finałowego wydarzenia Fornite Fracture, które rozpocznie się 3 grudnia o godzinie 16:00 czasu polskiego. Ale co się stanie, gdy zamknie się rozdział 2022 roku?

Ostatni sezon Fornite wiązał się z tajemniczym przybyciem Chrome na wyspę, przejęciem ogromnych połaci ziemi, przekształceniem bydła, budynków, pojazdów, a nawet broni w zupełnie nowe formy. Czego fani mogą się spodziewać po tajemniczym ostatnim wydarzeniu sezonu, nazwanym „Fracture”, które ma się ukazać 3 grudnia?

Na czym będzie polegać finałowe wydarzenie Fortnite Fracture?

Po klęsce IO w poprzednim sezonie, wyspa Fortnite rozpoczęła radosne świętowanie, wprowadzając Paradise, odzyskaną wyspę bezpieczną ze szponów IO. Jednak ten pokój nie trwał długo i wkrótce Chrome zaczął przejmować połacie ziemi, wprowadzając obce nowe zagrożenie do Fortnite.

Teraz, wraz z wydarzeniem Fracture, wygląda na to, że dobiega końca. Ale czego fani mogą spodziewać się dalej?

Zwiastun wydarzenia Fracture odtwarza dokładnie to, jak brzmi jego nazwa, powoli pękające szkło i grafika przedstawiająca części wyspy wyrwane w powietrze przez te same twistery Chrome, które nękają mapę. Ta druga wskazówka, przedstawiona na końcu zwiastuna wydarzenia Fracture, przedstawia najbardziej prawdopodobny scenariusz wydarzenia.

Wydaje się prawdopodobne, że Chrome Twistery w Fortnite wejdą w nadbieg podczas finałowego wydarzenia Fortnite Fracture, niszcząc fragmenty mapy i całkowicie przestawiając, a być może niszcząc ogromne fragmenty mapy. Epic Games pokazało, jak bardzo są zaangażowani w utrzymywanie świeżości środowiska i rozgrywki Fortnite, a ta grafika wydaje się wskazywać, jak planują to zrobić.

Jest też krótki klip przedstawiający wiele postaci Fortnite strzelających z broni w kierunku kamery i niewidzialnego wroga, ale nie jest jasne, czy Chrome zamanifestuje kolejnego bohatera, z którym fani będą walczyć podczas finału, ale z pewnością jest to możliwe.

Dopóki nie zostanie uruchomiona jutro, nikt nie może być tego pewien, ale wydaje się prawdopodobne, że wiele interesujących miejsc na wyspie zostanie wyrwanych z korzeniami i wyrzuconych na wiatr.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638a67bb964b4dcbb6ec4bff3dc898bb&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Fwhat-will-the-fortnite-fracture-finale-event-be%2F&c=3603112057338837255&mkt=fr-fr