Czy warto teraz zagrać w Fortnite?


Od pierwszego uruchomienia pod koniec 2017 r. Fortnite stała się jedną z najpopularniejszych gier w branży i nie wygląda na to, aby miała zwolnić w najbliższym czasie. Po tym, jak tytuły takie jak PUBG spopularyzowały gatunek Battle Royale, Fortnite zaoferował bardziej kreskówkową estetykę i narrację, dzięki czemu stał się znacznie bardziej dostępny dla większej publiczności.


Powiązane: Gry wieloosobowe z największą liczbą graczy

Stworzenie mniej realistycznej strzelanki z perspektywy trzeciej osoby było odważne, ale strategia pomogła Fortnite wyróżnić się z powodzi gier typu battle royale, które pojawiały się i znikały na przestrzeni lat. Nadal wymyśla się na nowo dzięki nowym trybom, aktywnościom społecznościowym i nie tylko, co wciąż przyciąga nowych graczy wiele lat później. Jeśli jesteś jedną z nielicznych osób, które tak długo unikały grania w Fortnite, możesz się zastanawiać, czy po tak długim czasie nadal warto to sprawdzić.

WIDEO DNIA GRACZÓW

Recenzja

Fortnite był głównym tematem wielu rozmów od czasu jego debiutu, a główny redaktor funkcji TheGamer, Jade King, nadal rzuca światło na trajektorię gry i wpływ na branżę. Niedawno doszła do wniosku, że „jest hojna, satysfakcjonująca i zrujnowała dla mnie wszystkie inne gry Battle Royale”. Jade chwali również, jak zachęcająca jest gra dla zwykłych graczy i jak każdy mecz sprawia wrażenie, jakbyś robił postępy w zdobywaniu nowej nagrody lub stroju.

Fortnite nie ma sobie równych, jeśli chodzi o zadowolenie graczy. Każda rzecz, którą robisz, skutkuje górami punktów doświadczenia. Samo otwieranie skrzyń, zbieranie amunicji i przetrwanie przeciwników zwiększy twój poziom, a podejmowanie inicjatywy polegającej na zabijaniu w określony sposób lub eksplorowaniu określonych miejsc będzie postępowało w zadaniach, które również zasilają szerszą mieszankę łuków postaci i narracji sezonowych.

Niewiele gier jest tak żywych jak Fortnite, a jego zdolność do wprowadzania nowych koncepcji rozgrywki i projektów map między sezonami jest niezrównana. Rotacja Przepustki Bitewnej zapewnia mnóstwo pożądanych nagród, w tym różne skórki i V-dolce do zakupu elementów kosmetycznych w sklepie, dzięki czemu możesz wyglądać jak John Cena, Goku, Kratos lub prawie każda inna ikona popkultury, zdobywając swoje drogę do Królewskiego Zwycięstwa. Z pewnością możesz szybciej odblokować kosmetyki i przedmioty, kupując je za prawdziwe pieniądze, ale jeśli grasz wystarczająco dużo, możesz mieć własną kolekcję bez wydawania ani grosza.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych funkcji Fortnite jest to, jak łatwo wskoczyć do meczu ze znajomym lub dwojgiem i świetnie się razem bawić. Nawet jeśli Twoi znajomi nie chcą niczego budować ani strzelać do nikogo, Fortnite jest pełen unikalnych trybów i doświadczeń, które są idealnymi miejscami do spędzania czasu i spotkań towarzyskich.

Wydatki czasowe

Geralt, Doom Slayer i inne postacie Fortnite stoją na klifie i patrzą w dół na mapę

Fortnite to gra, która nigdy się nie kończy, dlatego tak długo jest częścią ducha czasu. Zawsze wprowadza nowe nagrody do zebrania, przeprojektowuje mapę, aby była aktualna, a każdy mecz może wyglądać zupełnie inaczej niż poprzedni. Mecze Fortnite zwykle trwają do dwudziestu minut, jeśli masz szczęście, chociaż mogą być znacznie krótsze, jeśli wylądujesz w niewłaściwym miejscu lub zostaniesz pokonany przez przeciwnika.

Fortnite wprowadza nową mechanikę rozgrywki, elementy kosmetyczne i historie poprzez sezony, które zwykle pojawiają się co dziesięć do dwunastu tygodni. Nic, co pojawia się w sezonie, nie gwarantuje, że pozostanie w grze na zawsze, co sprawia, że ​​sprawdzanie Fortnite co kilka miesięcy jest niezwykle atrakcyjne, aby zobaczyć, co dodali.

Możesz z łatwością spędzić od pięciu godzin do lat grając w Fortnite, ale zależy to głównie od tego, jak bardzo jesteś zaangażowany w odblokowanie każdego możliwego kosmetyku i jak bardzo lubisz mieszkać w jego ekspansywnym świecie.

Koszt

Spider-Gwen idzie obok dwóch innych postaci Fortnite przez falujący staw

Jednym z kluczowych czynników sukcesu Fortnite jest jego formuła free-to-play który pozwala każdemu wskoczyć bez konieczności płacenia z góry opłaty lub abonamentu. Możesz z łatwością spędzić setki godzin grając w Fortnite sam lub z przyjaciółmi, nie wydając ani dolara, a jedyne, do czego nie będziesz mieć dostępu, to niektóre kosmetyki.

Jeśli chcesz zarobić jeszcze więcej przedmiotów kosmetycznych niż za darmo, karnet bojowy kosztuje 9,50 USD i pozwala odblokować jeszcze więcej zawartości. Przepustki bitewne są powiązane z porami roku, więc zwykle trwają od dziesięciu do dwunastu tygodni, zanim zostanie wprowadzony nowy.

Jeśli nie masz ochoty kupować całej Przepustki Bitewnej, Fortnite również zawiera funkcje sklep, który umożliwia kupowanie pojedynczych skórek lub kosmetyków za prawdziwe pieniądze lub walutę w grze. Odświeża się codziennie o nowe opcje, więc warto sprawdzać za każdym razem, gdy się logujesz.

Fortnite jest dostępny na prawie każdym urządzeniu z ekranem. Możesz pobrać ją za darmo na Nintendo Switch, a także na PlayStation i Xboksie. Jest dostępna na PC w sklepie Epic Games Store, ale można w nią również grać na urządzeniach mobilnych, takich jak telefony i tablety, za pośrednictwem aplikacji lub usługi Xbox Cloud Gaming.

Co mówią gracze

Karnet bojowy w dobrej cenie — Helen Ashcroft

Przepustka bitewna Fortnite daje ci szansę na zarobienie wystarczającej liczby V-dolców, aby kupić przepustkę na kolejny miesiąc, po prostu grając, a nawet możesz trochę zostać.

Kilka miesięcy temu kupiłem jedną partię V-dolców, aby otrzymać przepustkę bojową, a moje dziecko nadal czerpie z tego korzyści. Może cię to kosztować fortunę, jeśli pójdziesz do króliczej nory w sklepie ze skórą, ale nie musi.

Zawsze coś nowego – Christian Pellegrino

Fortnite sprawia, że ​​wszystko jest ekscytujące dzięki częstym aktualizacjom i zmianom w ich grze. Zawsze dodają nowe tryby gry, broń, przedmioty, a nawet zmiany map. Są szanse, że jeśli spędzisz kilka miesięcy bez grania w Fortnite, wrócisz do drastycznie innych wrażeń.

Wsiadaj i wychodź – Issy van der Velde

Warto, jeśli grasz przez jeden dzień i ukrywasz się w krzakach, aż będziesz mógł strzelić w plecy ostatniej osobie, która została, aby odnieść zwycięstwo.

Dalej: Fortnite: każdy rozdział, sezon i to, co zostało dodaneŹródło : https://www.thegamer.com/fortnite-is-it-worth-playing/