Czy w Fortnite pojawią się zwierzęta, na których będą mogli jeździć gracze?


Czy Epic Games zamierza dodać jeżdżące zwierzęta jeszcze w tym sezonie? O zwierzętach, na których można jeździć, słyszymy już od kilku sezonów. Ale już, Fortnite przecieki wierzą, że funkcja rozgrywki może w końcu zostać dodana w pewnym momencie w tym sezonie, w sezonie 8 lub w trakcie sezonu 9. W każdym razie chodzi o to, że długo oczekiwana funkcja brzmi, jakby w końcu miała się wkrótce pojawić. To powiedziawszy, wydaje się również, że może nie być tak solidny, jak wcześniej sądzono.

Według ostatnich plików Epic Games kontynuuje prace nad rozgrywką skoncentrowaną na jeździe na zwierzętach. W tym celu trwają prace nad „przedmiotem siodła”, co sugeruje, że będzie to bardziej drobna funkcja ukryta za przedmiotem niż właściwa funkcja zmieniająca grę. W rzeczywistości nie bylibyśmy bardzo zaskoczeni, gdyby był zamknięty w trybie ograniczonym czasowo lub ograniczony do jednego sezonu. Na razie jednak to tylko spekulacje i niestety spekulacje to mniej więcej wszystko, co mamy, ponieważ pliki nie ujawniają żadnych istotnych ani drobniejszych szczegółów funkcji.

„Wygląda na to, że będziemy mogli jeździć na zwierzętach w dalszej części sezonu” – powiedział FortTory. „Obecnie pracują nad przedmiotem na siodełko i większą zawartością jeździecką! Wierzę, że zgodnie z plikami możemy w przyszłości kupić siodło z drążkami od NPC”.

Na razie weź wszystko tutaj z przymrużeniem oka. Chociaż źródło, o którym mowa jest wiarygodne i chociaż istnieje wiele plików wskazujących na istnienie zwierząt, na których można jeździć, nie zmienia to faktu, że wycieki eksploracji danych nie są oficjalnymi wiadomościami, mogą wprowadzać w błąd, a czasami praca, którą reprezentują, jest porzucana lub zmienione przed wydaniem. W momencie publikacji Epic Games nie ustosunkowało się do przecieku i stworzonych przez siebie spekulacji. Jeśli tak, zaktualizujemy historię.

Fortnite jest dostępna za darmo na Nintendo Switch, urządzeniach mobilnych, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X. Aby uzyskać więcej informacji na temat darmowej i popularnej gry Battle Royale – w tym nie tylko wszystkie najnowsze przecieki, plotki i spekulacje, ale także wszystkie najnowsze oficjalne wiadomości — kliknij tutaj lub, alternatywnie, zajrzyj do odpowiednich i najnowszych linków wymienionych poniżej:

Source : https://comicbook.com/gaming/news/fortnite-season-8-item-animals/