Czy serwery Fortnite nie działają? Kiedy będą kopie zapasowe (4 grudnia 2021) Status serwera


Czy serwery Fortnite nie działają 4 grudnia 2021 r.? Kiedy są tworzone kopie zapasowe serwerów? Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania znajdują się tutaj.

Rozdział 2 Fortnite wreszcie się zakończył. Wydarzenie finałowe miało miejsce i teraz czekamy na wydanie Rozdziału 3. Wczoraj wieczorem wyciekł zwiastun Przepustki Bitewnej z rozdziału 3, który zapewnił wgląd w to, co dostaniemy w nowym sezonie.

Nie tylko mamy zupełnie nową mapę dla nowego rozdziału z trzema różnymi biomami, mamy też zupełnie nową przepustkę bojową i dwie główne funkcje, kemping i mechanizm przesuwania.

Mechanik ślizgowy został drażniony w przyczepie, która została wypuszczona kilka tygodni temu. Został również ujawniony przez popularnego eksploratora danych Hypex na kilka miesięcy przed tym, jak coś zostało ujawnione lub ujawnione przez osobę z wewnątrz.

Czy serwery Fortnite nie działają?

Teraz, gdy wydarzenie się zakończyło, serwery Fortnite są obecnie wyłączone z powodu zaplanowanej konserwacji, ponieważ czekamy na wydanie nowego rozdziału. Oto, kiedy serwery zostaną zarchiwizowane.

Serwery Fortnite wyłączone 4 grudnia 2021 r.

Kiedy serwery zostaną utworzone?

Ekran, który pojawił się po wydarzeniu, zawiera licznik czasu do rozpoczęcia nowego sezonu. Podobnie jak wydarzenie z czarną dziurą, które zakończyło Fortnite rozdział 1 Wydarzenie finałowe, nie ma pojęcia, kiedy zakończy się przestój.

Możemy jednak obejrzeć oficjalny stream Fortnite, aby dowiedzieć się, kiedy serwery Fortnite zostaną uruchomione i kiedy zakończy się przestój. Obserwuj tę stronę i naszą witrynę, ponieważ będziemy Cię na bieżąco informować o nowościach.

W międzyczasie zapoznaj się z poniższymi przeciekami Fortnite Rozdział 3!Source : https://fortniteinsider.com/are-fortnite-servers-down-when-will-they-be-back-up-4th-december-2021-server-status/